Foto: Publicitātes foto
Atraktīvi džeza ritmi, kaislīga un emocionāla blūza, regeja un rokmūzikas esence – šādas noskaņas valdīs "Positivus" festivālā, kad uz galvenās – "Lattelecom" skatuves – sestdien, 16. jūlijā, uzstāsies ar "Grammy" apbalvotā britu dziedātāja Džoša Stouna (Joss Stone), portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.

Dvēseliska un emocionāla populāro mūzikas žanru izpratne dziedātāju Džošu Stounu savulaik uzveda britu mūzikas topu virsotnē un pelnīti deva viņai titulu "dekādes brīnumbērns". Liegas melodijas, ekspresīva performance, kā arī iespaidīga vokālā tehnika Stounu padarīja par vienu no klausītākajām māksliniecēm Apvienotajā Karalistē. Nokļuvusi slavas starmešu ielokā jau pusaudža vecumā, arī vēlāk Stouna ir pierādījusi savu muzikālo talantu – ne velti viņas kontā ir divas prestižās "Brit" balvas, tostarp kā labākajai vokālistei, vairākas "Grammy" nominācijas un viena "Grammy" balva, kā arī citi mūzikas pasaulē augstu vērtēti apbalvojumi.

Džošas Stounas mūzika atšķiras no albuma uz albumu – tā, piemēram, viņas jaunākajā veikumā "Water For Your Soul" (2015) līdzās jau iepriekš izmantotajiem RnB, rokmūzikas, soulmūzikas un citu žanru elementiem izteikti dominē arī regeja estētika, afrikāņu bungas un dabstepa elementi. Pārsteidzoša, virtuoza un aizraujoša - tāda ir katra Džošas Stounas uzstāšanās, raksturo festivāla rīkotāji.

Jau ziņots, ka šogad ar īpašu Raimondam Paulam veltītu programmu "Positivus" festivālā uzstāsies Latvijas Radio bigbends un Ralfs Eilands.

"Positivus" 10. jubilejas festivāls notiks no 15. līdz 17. jūlijam.

Līdz šim izziņotā "Positivus" festivāla programma uz galvenajām skatuvēm:

Ellie Goulding, "M83", Iggy Pop, "Years & Years", "Hot Chip", John Newman, "Air", "Wolf Alice", Grimes, Richard Hawley, "Mercury Rev", Charles Bradley, "Oh Wonder", Seinabo Sey, C Duncan, "Ho99o9", San Fermin, "Cigaretts After Sex", "Arthur Beatrice", "The Japanese House", "Postaal", "Choir of Young Believers", Alise Joste, Ozols, "Dzelzs vilks", "Carnival Youth", "Mielavs un Pārcēlāji", "Skyforger", "DaGamba", "Sattellites LV", "Rīgas modes", "Super Besse", Kashuks, "Tehnikums", "The Pink Elephant", "Chomsky Chess Club", "Mionia", "Irving Ark" un citi.

Līdz festivāla sākumam gaidāmi vēl vairāki paziņojumi par māksliniekiem, kas uzstāsies uz "Positivus" sešām skatuvēm, tai skaitā galvenajām.

Festivāla biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com,"Biļešu servisa" kasēs un "Nordea" bankomātos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!