Foto: Murcof un Vanesaa Vāgnere (publicitātes foto)
Pienākot Otrajai adventei, daudzviet norisinās svētku ieskaņas koncerti – rokmūziķi, bardi un klasiskās mūzikas adepti katrs sniedz savu ieguldījumu Ziemassvētku noskaņas radīšanā.

Šogad decembra kultūras programma ir īpaši krāšņa, koncertus sniedzot visdažādākajiem mūziķiem – gan cienītiem un daudzinātiem vietējiem māksliniekiem, gan viesiem no ārzemēm.

Piedāvājam iepazīties ar koncertu izlasi, kas sniedz ieskatu brīvdienās notiekošajos pasākumos – gan tādos, kas rīkoti Ziemassvētku gaidās, gan citos, kas iekrituši adventes laika otrajā nedēļas nogalē.

Riharda Zaļupes klarnešu koncerts Liepājā

Foto: Kaspars Teilāns

Sestdien, 3. decembrī, pulksten 18.00 koncertzālē "Lielais dzintars" Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) aicina uz programmu "Koncerts diriģentam ar orķestri". Jaunā skanējumā Liepājas orķestra un Gunta Kuzmas izpildījumā varēs piedzīvot komponista Riharda Zaļupes Koncertu trīs klarnetēm, elektronikai un stīgām "Sequence Transformed".

Riharda Zaļupes 2014. gadā Guntim Kuzmam radītais koncerts trīs dažādām klarnetēm, elektronikai un stīgām "Sequence Transformed" līdz šim ir skanējis tikai kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" izpildījumā. Šis virtuozi skaistais un enerģiskais opuss pārsteidz ar dabā neesošu skaņu atveidojumu un nedzirdētu instrumentu spēli. Koncertā skanēs trīs dažādas klarnetes – basklarnete, sibemol klarnete un pikolo klarnete, kā arī elektronika un orķestris.

"Tas ārprāts, kas notiek pasaulē, ir ierakstīts arī manā darbā. Savu darbu rakstīju politiskās epopejas noskaņās, jo mēs stāvam kara priekšā, un tas ir dzirdams skaņdarba noslēgumā. Ideju skaņdarbam ņēmu no lielā sprādziena teorijas," par savu opusu pirms pirmatskaņojuma stāstījis komponists. "Sekvence ir pirmā lieta, izejas punkts. Mūzika savā ziņā ved pretī lielajam sprādzienam. Atomi satiekas un uzsprāgst. Tas ir tas, kur muzikāli biju plānojis vest. No haosa veidojas kaut kas ļoti ritmisks un pārliecinošs, kas tiek ielikts rāmjos un beigās iziet no kontroles. Tas sasaucas ar politisko situāciju – papīros viss korekti, taču dzīvē, nonākot līdz konkrētam mirklim, viss, kas kādreiz norunāts, zaudē nozīmi. Skaņdarba beigās muzikālā spriedze nonāk līdz šādam mirklim."

Koncertā skanēs arī Johana Sebastiāna Baha Prelūdija no Otrās svītas čellam solo; kopā tādas svītas Baham ir sešas, un tās tiek uzskatītas par komponista vienu no lielākajiem sasniegumiem mūzikā. Šajā gadījumā Guntis Kuzma to izpildīs pārlikumā basklarnetei. Programma noslēgsies ar Ludviga van Bēthovena Ceturtās simfonijas atskaņojumu.

Biļetes uz LSO rīkotajiem koncertiem pieejamas visās "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un internetā.

JVLMA simfoniskā orķestra koncerts 'Muzikālās grāmatas'

Foto: Publicitātes foto

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) simfoniskais orķestris sestdien, 3. decembrī, plkst. 16.00 JVLMA Lielajā zālē sniegs koncertu "Muzikālās grāmatas", kurā iekļauti trīs pavisam dažādi opusi.

Diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā izskanēs Bendžamina Britena kompozīcija "Jauna cilvēka ceļvedis orķestrī" (Variācijas un fūga par Pērsela tēmu), Dobrinkas Tabakovas Svīta senā stilā "Galma āksts Amaro" ar lielisko solistu, altistu Arigo Štrālu, un, pateicoties Polijas vēstniecības Rīgā atbalstam, arī Vitolda Lutoslavska "Grāmata orķestrim".

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs, internetā www.bilesuparadize.lv vai stundu pirms koncerta norises vietā.

Koncertā pie diriģenta pults stāsies JVLMA absolvents – mežradznieks, diriģents Atvars Lakstīgala, kurš profesionālo izaugsmi, diriģenta darba rūdījumu, bagātīgu pieredzi un atzinību guvis strādājot gan ar Liepājas Simfonisko orķestri, gan ar Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestri, gan arī ar daudziem orķestriem ārpus Latvijas. Kopš studiju laikiem tā būs pirmā reize, kad diriģents atkal sagatavos un diriģēs koncertprogrammu ar studentu orķestri.

Kopā ar orķestri, atskaņojot Dobrinkas Tabakovas Svītu senā stilā, muzicēs Mūzikas akadēmijas profesors, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra ilggadējs mūziķis, altists Arigo Štrāls, kuš ir viens vadošajiem alta spēles meistariem ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs ieguvis atzinību kā īpaša toņa un tembra meistars, un kuram savus skaņdarbus ir veltījuši vairāki komponisti.

Seno deju grupas 'Galms' koncerts Bauskas pils muzejā

Foto: Publicitātes foto

Bauskas pils muzejā 3. decembrī plkst. 17.00 notiks seno deju grupas "Galms" koncerts, skatītājiem demonstrējot koncertprogrammu "Festa vita", kas nozīmē "Dzīves svinēšana". Koncertprogramma balstīta uz Džona Pleiforda grāmatas "Angļu deju meistars" ("The English Dancing Master") izdevumu, kurš pirmo reizi izdots 1651.gadā.

Grāmatu autors, izdevējs un pārdevējs Džons Pleifords savā grāmatā apkopojis 105 dažādas dejas, kuras dominēja Rietumeiropas deju zālēs 150 gadu garumā. Izdevums kļuva tik pieprasīts, ka to vairākkārtīgi pārpublicēja līdz pat 1728. gadam. Lai gan vēlākajos gados dejas tika pielāgotas arī galma vajadzībām, pirmizdevuma galvenā mērķauditorija bija tieši pilsētnieki, dejās atspoguļojot viņu ikdienu – ēst gatavošanu, mājas tīrīšanu, bērnu kopšanu un citas sadzīviskas aktivitātes. Ņemot vērā to, ka 17. gadsimts Anglijā bija drūms laiks, pilsētās periodiski plosoties mērim un politiskajiem nemieriem, cilvēki vairāk kā jebkad agrāk dejā rada prieku un uzskatīja to par vienu no patīkamākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Tieši tāpēc koncertprogrammas nosaukums ir "Dzīves svinēšana", jo dejojot cilvēki baudīja un svinēja dzīvi.

Koncertā uzstāsies seno deju grupas "Galms" mākslinieciskā vadītāja Ilona Ozola, kura deju prasmes pilnveidojusi seno deju meistarklasēs Vācijā, Krievijā un Anglijā, un grupas dalībnieki Taiga Skane, Vineta Skalberga, Ligita Asare, Santa Elizabete Šulce, Biruta Šulce, Ieva Bronko – Pastore, Zeltīte Frīdemane, Dace Varneviča un Jānis Kārkliņš, savukārt muzikālo pavadījumu sniegs multiinstrumentālists Lenards Gotlubs (renesanses lauta, baroka ģitāra), vijoles virtuoze Līga Jeleviča (renesanses vijole) un bungu un dūdu mūzikas grupas "Auļi" dalībnieks Māris Jēkabsons (blokflautas, dūdas, perkusijas un balss).

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Bauskas pils muzeja kasē un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 minūtes pirms pasākuma.

Jauktā kora 'Laiks' labdarības koncerts 'Tuvu, tuvu…tepat'

Foto: Ieva Makare

Šo sestdien, 3. decembrī, pulksten 16.00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris "Laiks" un diriģente Ilze Balode aicina uz Ziemassvētku labdarības koncertu "Tuvu, tuvu… tepat" Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā, Kuršu ielā 19.

Jauktais koris "Laiks" un tā mākslinieciskā vadītāja Ilze Balode kopā ar draugiem – Garkalnes novada jaukto kori "Pa Saulei" (mākslinieciskais vadītājs un diriģents Jānis Ozols, diriģentes Margarita Dudčaka un Marta Ozola), ģitāristiem Kasparu Zemīti, Kristenu Kupču un Miku Akotu, saksofonistu Edgaru Jāni Kārkliņu, pianistu Normundu Kalniņu un flautistu Reini Lapu šī gada Ziemassvētku koncertu vēlas veltīt tiem, par kuriem sabiedrībā diendienā neaizdomājas vai varbūt nemaz nezina. Šajā koncertā klausītāji aicināti ziedot celiakijas skarto cilvēku atbalstam. Koncertā gūtie ziedojumi tiks izmantoti, lai sagādātu bezglutēna pārtikas preces un lai sarīkotu īpašu bezglutēna ēdiena gatavošanas meistardarbnīcu, uz kuru tiks aicinātas tās ģimenes, kurām diendienā jādomā par to, kādu ēdienkarti veidot un kā dažādot uzturu, ņemot vērā ierobežotās iespējas un nepieciešamību ik katru produktu rūpīgi meklēt, pārbaudīt un izvēlēties. Celiakijas skartie cilvēki tiek laipni aicināti uz koncertu un tiks arī individuāli ielūgti uz bezglutēna ēdienu gatavošanas meistarklasi, kas notiks 2017. gada 21. janvārī Liepājā.

Ziemassvētku labdarības koncerts "Tuvu, tuvu… tepat" būs arī patīkama atkalredzēšanās jauktajiem koriem "Laiks" un "Pa Saulei", kuru draudzība aizsākusies salīdzinoši nesen, lai arī abu koru diriģentes Ilze Balode un Margarita Dudčaka pazīstamas jau kopš studiju laika Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Pirmais koru sadraudzības koncerts notika šī gada pavasarī, kad "Laiks" viesojās pie kora "Pa Saulei" Berģu kultūras namā, bet tagad ciemiņus uzņems liepājnieki, priecājoties arī par īpašo viesi – ģitāristu Kasparu Zemīti, kurš ieradīsies līdz ar Garkalnes kori.

Koru izpildījumā dzirdēsim Jāņa Lūsēna, Ērika Ešenvalda, Riharda Dubras, Andra Kontauta un Kaspara Zemīša dziesmas. Savukārt ģitāristi Kristens Kupčs un Miks Akots koncerta noskaņu papildinās ar Ziemassvētku melodijām akustiskās ģitāras skanējumā.

Ieeja koncertā – par ziedojumiem.

'Ewert and The Two Dragons' atgriežas Rīgā

Foto: Publicitātes foto

"Ewert and The Two Dragons" koncerts Rīgā notiks "Palladium" zālē šo sestdien, 3. decembrī. Kaimiņvalsts mūziķus koncertā iesildīs apvienība "Elephants From Neptune".

"Ewert and The Two Dragons" jau vairākus gadus ir populārākā grupa Igaunijā, kā arī zināmākā Igaunijas mūziķu apvienība ārpus savas valsts robežām. Grupa koncertējusi gandrīz visās Eiropas valstīs, ASV, Kanādā un vairākkārt arī Latvijā, tostarp divas reizes ar lieliem panākumiem uz "Positivus" festivāla galvenās skatuves.

Lai arī "Ewert and The Two Dragons" uzstāšanos gaida fani daudzviet pasaulē, viņi vienmēr priecājas atgriezties Rīgā, kur 2010. gada februārī, mazajā "I Love You" bārā Vecrīgā, grupa nospēlēja savu pirmo koncertu ārpus Igaunijas.

Biļetes nopērkamas "Biļešu Serviss" kasēs un internetā.

Muzikālā Ziemassvētku pasaka LNB

Foto: Publicitātes foto

Otrajā Adventē, 3. un 4. decembrī pulksten 14.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē izskanēs adventes laika koncerts "Muzikālā Ziemassvētku pasaka", kurā apmeklētāji varēs baudīt melodijas no dažādu laiku populārākajām Ziemassvētku filmām un teātra izrādēm, kā arī pasaku ekranizācijām. Skaņdarbus atskaņos Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas (JMRMV) putēju orķestris Jāņa Retenā un Anda Kareļa vadībā, piedaloties solistiem, JMRMV absolventiem Dinārai Rudānei un Jānim Apeinim.

Koncerts iecerēts kā sirsnīgs ģimenes pasākums, kas būs saistošs un aizraujošs dažāda vecuma bērniem, skolēniem, studentiem, kā arī gados vecākiem cilvēkiem. To caurvīs Kārļa Skalbes "Ziemassvētku stāsts", atgriežoties pie senās patiesības, ka īstu Ziemassvētku sajūtu var sajust katrs pats dziļi savā sirdī. Izskanēs gan spilgti Dināras Rudānes un Jāņa Apeiņa solo priekšnesumi, gan sirsnīgi un skanīgi Ziemassvētku dueti. Ieeja pasākumā būs bez maksas.

Jāzepa Mediņa Rīga Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris patlaban ir viens no vadošajiem jauniešu pūtēju orķestriem Latvijā. Tam ir senas tradīcijas – orķestris dibināts jau 1927. gadā un Jāzepa Mediņa vārdu nes kopš 1947. gada. Pēdējo astoņu gadu laikā kolektīvs diriģentu Jāņa Retenā un Anda Kareļa vadībā ir sasniedzis augstus novērtējumus daudzos starptautiskos konkursos un festivālos.

Dināra Rudāne plašākai auditorijai kļuva pazīstama dziedot grupā "Re:Public". Patlaban dziedātāja piedalās dažādos projektos, guvusi uzvaru "TV3 Latvija" rīkotajā televīzijas šovā "Izklausies redzēts". Savukārt baritons Jānis Apeinis ir "Latvijas Nacionālās operas un baleta" solists. Viens no viņa lielākajiem panākumiem ir titulloma Pētera Čaikovska operā "Jevgeņijs Oņegins" Sanktpēterburgas "Mihaila teātra" iestudējumā, kas 2013. gadā ieguva prestižo Krievijas teātru balvu "Zelta maska".

Taustiņmūzikas festivāls 'Takts'

Foto: Falkwyn de Goyeneche ("Dawn Of Midi" publicitātes foto)

Šīs nedēļas brīvdienās turpinās piektdien atklātais starptautiskais taustiņinstrumentu mūzikas festivāls "Takts", kas Ventspils teātra namā "Jūras vārti" norisinās jau otro reizi.

Sestdienas koncertu programmu iesāks Džeimss Makvinnijs – starptautiski pazīstams un atzīts ērģelnieks gan kā solo mākslinieks, gan pastāvīgs līdzdalībnieks dažādos ievērojamos jaunās mūzikas projektos. Viņa muzikālā un cilvēciskā atvērtība ir ļāvusi radošajiem ceļiem krustoties ar vairākiem mūsdienu komponistiem, producentiem un izpildītājiem. Niko Mjūlijs (Nico Muhly), Toms Dženkinsons (Tom Jenkinson) jeb "Squarepusher", grupas "Arcade Fire" dalībnieks Ričards Rīds Perijs (Richard Reed Parry), Deivids Langs (David Lang), Brīss Desners (Bryce Dessner) no grupas "The National" un citi ir radījuši kompozīcijas īpaši Makvinnijam.

Īpaša turpinājumā būs meksikāņa Fernando Koronas (Fernando Corona), plašāk pazīstama ar skatuves vārdu "Murcof", un franču pianistes Vanesas Vāgneres sadarbība. Būdami klasiski izglītoti mūziķi, bet ar tik dažādu individuālo pieredzi mūzikā, abi satikušies patikā pret laikmetīgo klavieru un elektronisko mūziku, kuru reinterpretē pa savam.

"Takts" koncertu turpinājumā uzstāsies pianiste Vikija Čova, kolektīva "Bang on a Can All-Stars" dalībniece, ko "The New York Times" atzīst par izcilu pianisti.

Vikijas Čovas žilbinošais talants un aizrautība ar jauno mūziku gadu gaitā ir ļāvuši viņai sadarboties ar vadošajiem mūslaiku komponistiem un mūziķiem. Līdz šim ambiociozākā un spilgtākā pianistes sadarbība ir izveidojusies ar komponistu Tristanu Periču (Tristan Perich), kurš tieši viņai sarakstījis "Surface Image" – lieldarbu klavierēm un 40 kanālu 1 bita elektronikai. Tā pirmatskaņojums Eiropā notiks festivāla "Takts" otrās dienas noslēgumā.

Svētdienas pēcpusdienā, arī klausītājiem atrodoties uz teātra nama "Jūras vārti" Lielās zāles skatuves ar skatu pret ierastajām sēdvietām zālē, koncertu tuvā un iespējami nepastarpinātā gaisotnē sniegs Bruklinas džeza trio "Dawn Of Midi". Lai arī mūziķi izmanto tradicionālajos džeza trio bieži sastopamo bungas-kontrabass-klavieres "ieroču arsenālu", būtu pārsteidzīgi un maldīgi viņus pieskaitīt šim vairākumam. Kā savā albuma "Dysnomia" recenzijā medijam "Pitchfork" raksta Džeremijs Larsons, "viņi džezu izjauc ar tiem pašiem instrumentiem, kuriem tas uzbūvēts".

Biļetes uz atsevišķiem "Takts" koncertiem, kā arī festivāla abonements ir nopērkams "Biļešu Serviss" tīklā un teātra nama "Jūras vārti" kasē.

Latvijas Radio koris – 'Dievmātei. Perts. Silvestrovs'

Foto: Latvijas Radio koris (Publicitātes foto)

Šā gada 4. decembrī plkst. 18.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā norisināsies Latvijas Radio kora koncerts "Dievmātei. Perts. Silvestrovs", kurā piedalās zvanu ansamblis "Primus". Diriģents – Sigvards Kļava.

Programmā skanēs ukraiņu skaņu meistara Silvestrova opusi "Ziemassvētku šūpuļdziesmas", "Svētie dziedājumi" un "Svētās dziesmas". Savukārt igauņu mūzikas leģendas Arvo Perta skaņās izstāstītais klusums atklāsies piecās variācijās un divās šūpuļdziesmās. Koncertā skanēs arī Latvijas Radio kora izdevniecībā "Ondine" izdotā jaunākā ieraksta tituldziesma "Da pacem domine" un jau par leģendu kļuvušais 1978. gadā radītais Perta skaņdarbs "Spiegel im Spiegel".

Latvijas Radio koris ir viens no labākajiem Eiropas kamerkoriem, kura augstā muzikālā kultūra, inteliģence un unikālā skaņu iespēju bagātība no kristālisku pilienu dzidruma, orķestrālu krāsu varenības līdz cilvēka balss robežu pārvarēšanai padarījusi to par īpašas skaniskās firmas zīmi pasaules kormūzikas kartē.

Koncerta biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Ksenija Sidorova un 'Kremerata Baltica' Cēsīs

Foto: DELFI

Svētdien, 4. decembrī, plkst. 18.00 koncertzālē "Cēsis" kopā ar pasaulslavenā diriģenta Gidona Krēmera izveidoto orķestri "Kremerata Baltica" uzstāsies modernā akordeona vēstnese un publikas mīlule Ksenija Sidorova.

Koncerta programmā būs iespēja dzirdēt romantisma pārstāvju Franča Šūberta un Roberta Šūmaņa mūziku, baroka dižgara Johana Sebastiāna Baha koncerta pārlikumu akordeonam, kā arī Artūra Maskata jauno opusu "Pusnakts Rīgā".

Pirms koncerta, plkst. 17.00, interesenti tiek aicināti uz "Pirmskoncerta sarunu", kurā būs iespēja klātienē sastapt koncerta solisti, akordeonisti Kseniju Sidorovu, uzzināt viņas sajūtas un pārdomas par koncertā iekļautajiem skaņdarbiem un to atskaņojumu, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus. Sarunu vadīs Latvijas Radio "Klasika" personība, muzikologs Orests Silabriedis. Dalība pasākumā bez maksas.

Biļetes nopērkamas koncertzāles "Cēsis" kasē, "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās un internetā.

'Romeo un Džuljeta' Latgales vēstniecībā 'Gors'

Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 4. decembrī, plkst. 16.00 Latgales koncertzāles "Gors" Lielajā zālē notiks Latvijas Nacionālā baleta viesizrāde "Romeo un Džuljeta".

Uz Lielās zāles skatuves tiks uzvests Sergeja Prokofjeva balets "Romeo un Džuljeta", kas tapis pēc Viljama Šekspīra ģeniālās traģēdijas motīviem.

Horvātu horeogrāfe Valentīna Turku savā iestudējumā piedāvā pārdroša, jutekliska un brutāla laikmeta vīziju, kur dzīvības un nāves jautājumi bieži tiek risināti iracionālā veidā un kaislību piesātinātā atmosfērā.

Biļetes iespējams iegādāties Latgales vēstniecības "Gors" biļešu kasē, kā arī "Biļešu Paradīzes" un "Biļešu Serviss" sistēmās un internetā.

Djūka Elingtona 'Garīgie koncerti'

Foto: F64

Otrajā adventē, 4. decembrī, plkst. 16.00 RKTMC "Mazā ģilde" Lielajā zālē notiks amerikāņu džeza leģendas Djūka Elingtona darba "Sacred concerts" ("Garīgie koncerti") atskaņojums.

"Garīgie koncerti" ir izcilā amerikāņu komponista Djūka Elingtona darbu triloģija, viens no 20.gs. kultūras pieminekļiem – pirmā profesionālās mūzikas vēsturē pazīstamā džeza liturģija. "Garīgie koncerti" oriģinālā ir rakstīti bigbendam, pianistam, korim, solistiem un stepa dejotājam. Koncertā 4. decembrī izskanēs īpaši a cappella aranžējumi, kā arī aranžējumi vokālam ansamblim (Vokālā grupa "Putnu dārzs", vadītāja Antra Dreģe) un instrumentālam džeza kvartetam – klavierēm (Atis Andersons), kontrabasam (Toms Lipskis), sitaminstrumentiem (Jānis Jaunalksnis), saksofonam/flautai (Toms Rudzinskis), kurus veidojis jaunais džeza mūziķis Atis Andersons.

Koncerta programmā izlases veidā būs apkopoti spilgtākie fragmenti no visiem trijiem Djūka Elingtona Garīgajiem koncertiem. Programmu vadīs un ar stepa solo numuriem uzstāsies aktieris un stepa dejotājs Māris Pūris. Solisti – jaunie dziedātāji Agnese Urka, Santa Šillere un Artūrs Švarcbahs.

Ieeja koncertā bez maksas.

Goran Gora un Kārlis Kazāks Rīgas baznīcās

Foto: Publicitātes foto

Šonedēļ, 4. decembrī, uz koncertiem adventes mūzikas svētku ietvaros Rīgā aicina dziesminieks Goran Gora, kurš muzicēs pulksten 13.00 Rīgas Sv. Antona Romas baznīcā (Maskavas ielā 309), un Kārlis Kazāks, kura koncerts gaidāms pulksten 14.00 Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā (Brīvības ielā 119).

Dziesminieks Goran Gora muzikālā sarunā ar klausītājiem dalīsies savās pārdomās, atklāsmēs, novērojumos un piedzīvojumos. Koncertā izskanēs mūziķa dziesmas ar viņa paša, Imanta Ziedoņa un Knuta Skujenieka dziesmu vārdiem. Savukārt Kārlis Kazāks priecēs savus klausītājus ar siltu noskaņu mūziku, mierpilnām domām un tikai viņam raksturīgo gaišumu un vieglumu it visā – stāstos, dziesmās, sarunās.

Ieeja koncertā – bez maksas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!