Foto: Publicitātes foto

Lielajā Piektdienā, 30. martā, pulksten 18.00 daudzkārt godalgotais koris "Kamēr…" un diriģents Jānis Liepiņš aicina uz īpašu koncertu Dzintaru koncertzālē, portālu "Delfi" informē koncertzāles pārstāvis Mārtiņš Pučka.

Koncertā koris "Kamēr…" un Jānis Liepiņš uzstāsies kopā ar soprānu Lauru Teivāni, ērģelnieci Rutu Kaprāni un vijolnieku Konstantīnu Paturski. Koncertā skanēs Pētera Vaska Tēvreize un "Dona nobis pacem", Georga Pelēča pareizticīgo dziedājumu noskaņas un Pētera Plakida sacerējums "In memoriam", Artura Maskata mīlas dziesmas, Ērika Ešenvalda Dievišķā Svētās Hostijas godināšana, fragmenti no Zigmara Liepiņa operas "Turaidas roze" un Jāņa Lūsēna "Diatoniskā kantāte".

Divdesmit piecu gadu laikā koris "Kamēr…" savu īpašo skanējumu ieguvis, meklējot un izkopjot sev raksturīgo muzicēšanas veidu un izteiksmes līdzekļus, kur vienlīdz svarīga ir kā amatieriem raksturīgā emocionālā pašatdeve, tā arī visstingrākie kritēriji izpildījuma vokālajai kvalitātei. To raksturo arī kora nosaukumā iekodētā daudzpunkte – kamēr esam jauni, tikmēr viss ir iespējams un sasniedzams.

Biļetes uz koncertu nopērkamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!