Foto: Roberts Āboliņš

Šogad 13. jūlijā, notiks pirmais mūzikas festivāls "Tinte". Burtnieku novada Valmiermuižas parkā uzstāsies mūziķi Intars Busulis, "Carnival Youth", "Double Faced Eels" un citi, portālu "Delfi" informē rīkotāji.

Viens no Vidzemes populārākajiem mūzikas bāriem "Tinte" līdz šim ik gadu vērienīgi svinējis dzimšanas dienu, rīkojot ballīti ar dažādu žanru mūziķu piedalīšanos. Kad ar "Tintes" pagalmu un Valmieras tirgus laukumu, kur atradās skatuve, kļuva par šauru, pērn bāra jubilejas pasākums tika organizēts Valmiermuižā. Pēc svinībām apmeklētāji pauduši: "Tā vairs nav dzimšanas dienas ballīte – tas ir festivāls." Līdz ar to tika nolemts turpmāk jubileju svinēt bārā, bet vasaras vidū organizēt vērienīgu festivālu, skaidro rīkotāji.

13. jūlijā uz festivāla "Tinte" lielās skatuves uzstāsies Latvijā labi zināmi mūziķi: Intars Busulis, grupas "Carnival Youth", "Double Faced Eels", "Triānas Parks", duets "Olas", Miks Dukurs ar grupu, Mickeen un citi.

Īpaši tiks padomāts par ģimenēm ar bērniem, piedāvājot festivāla dienas daļu no pulksten 12.00 līdz 18.00 apmeklēt bez maksas. Līdzās izklaidēm, radošām darbnīcām un interesantām aktivitātēm, dienas programmā uzstāsies grupa "Very Cool People" ar koncertprogrammu "Pa apli" kopā ar Kristīni Prauliņu, reperiem ansi un Edavārdi. Lai uzturētos festivāla teritorijā pēc pulksten 18.00, būs jāiegādājas ieejas biļete.

Festivālu rīko Valmieras bārs "Tinte".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!