Foto: Publicitātes foto
6. augustā, Dzintaru koncertzālē, uzstāsies grupa "Puerto Candelaria" no Kolumbijas, klausītājiem piedāvājot latīņamerikas mūzikas ritmus un īpašas interpretācijas "kolumbiešu stilā", portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji no "Ineses Galantes fonda".

Mūziķi ieradīsies Latvijā, lai uzstātos tieši Jūrmalas vasaras festivālā "Summertime – aicina Inese Galante" un Baltijā parādītu savu jauno mūzikas šovu.

"Virtuozie mūziķi no saulainās Kolumbijas ir plaši pazīstami arī ārpus savas dzimtenes robežām. Grupas dalībnieku apbrīnojamā enerģija visos pasaules kontinentos ceļ kājās dažāda vecuma koncertu apmeklētāju tūkstošus, liekot tiem dejot un sapņot par mūžīgu vasaru.

Burvīgā soliste un pieci harizmātiskie grupas "Puerto Candelaria" mūziķi harmoniski papildina viens otru, balstot savu mūziku uz populāriem kolumbiešu mūzikas ritmiem, kas piepildīti ar fantāziju un brīnumainu garu, izsaucot klausītājos visā pasaulē spilgtas emocijas un raisot patīkamas sajūtas," raksta festivāla rīkotāji.

"Mūsu mūzika atspoguļo kolumbiešu un citu Latīņamerikas tautu dzīves uztveri, kas balstīta uz mīlestību. Tajā mēs cenšamies atklāt dziļas un svarīgas tēmas, bet tai pat laikā padarīt to jautru, rotaļīgu un teatrālu, lai skatītāji atcerētos mūsu koncertu uz visiem laikiem," stāsta Puerto Candelaria soliste Valensija.

Puerto Candelaria koncertprogrammas unikalitāte balstās uz dažādu Latīņamerikai raksturīgo mūzikas žanru apvienošanu vienā koncertā, kā arī vienreizēju horeogrāfiju.

Jau ziņots, ka festivāls "Summertime – aicina Inese Galante" šogad notiks no 5. līdz 11. augustam. Plašāk par programmu – festivāla mājaslapā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!