Foto: Publicitātes foto

10. augustā, 15. jubilejas festivāla "Summertime – aicina Inese Galante" programmā, Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē izskanēs spilgtākās operas ārijas par mīlestību. Tās dziedās Inese Galante, kuras balsi vadošo Lielbritānijas radio staciju BBC Radio 3 un FM Classic vadītāji atzinuši kā vienu no skaistākajiem soprāna tembriem.

Galante uzstāsies kopā ar Vīnes operas solistu, izcilo baritonu Martinu Ahraineru un filigrānas klavierspēles tehnikas īpašnieci – Grētu Erharteri-Sargsjanu no Austrijas.

Kā raksta koncerta rīkotāji, pateicoties Dzintaru koncertzāles Mazās zāles vienreizējai akustikai, operas vokāls tajā skan ārkārtīgi intīmi un tajā pašā laikā cēli. Koncertā, kura iedvesmas avots ir mīlestība pret Jūrmalu, skatītājiem un mākslu, izskanēs operas ārijas par mīlestību, kā arī liriskas mūzikas kompozīcijas.

"Ik reizi, tiekoties ar saviem uzticamajiem klausītājiem, izjūtu patīkamu satraukumu un sirds siltas izjūtas, tāpēc katrs koncerts man ir pozitīva emociju apmaiņa ar auditoriju, mīlestība katrā rindiņā, katrā vārdā. Gadu no gada mani skatuves partneri, nepārspīlējot, ir grandiozi mūziķi, kuri uzstājas uz labākajām koncertu skatuvēm visā pasaulē, taču, neskatoties uz viņu kolosālo uzstāšanās pieredzi, pēc katras uzstāšanās reizes mūsu festivālā – gluži tāpat kā es, tie atzīstas mīlestībā Jūrmalai un tās klausītājiem. Manos koncertos man galvenais ir dot daļu savas mīlestības klausītājiem, šim nolūkam mūzika ir labākais avots," stāsta Inese Galante.

Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē izskanēs īpaši izvēlēti un visu iemīļoti liriski muzikālie skaņdarbi, emocionālas operas ārijas un dueti par mīlestību. Koncerts "Inese Galante – ar mīlestību Jūrmalai" – tā ir unikāla iespēja izbaudīt īstus operas šedevrus operai neraksturīgā vidē.

Šovasar festivāls "Summertime – aicina Inese Galante" norisināsies Jūrmalā no 5. līdz 11. augustam. Vairāk informācijas par festivāla programmu – festivāla mājaslapā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!