Foto: Publicitātes foto

Kuldīgas grupa "Stūrī zēvele" laidusi klajā savu trešo albumu "Labvakar", kā arī publicējusi jaunu video albuma tituldziesmai, portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.

"Stūrī Zēvele" ir piecu cilvēku "indie/pop" apvienība, ko 2006. gadā izveidoja skolasbiedri Kuldīgā, Vēlāk grupas aktīvā darbība pārcēlās uz Latvijas galvaspilsētu Rīgu un sastāvs papildinājās ar jauniem dalībniekiem.

Albums "Labvakar" ir trešais tās radošajā darbībā un izdevniecība "Nabamusic" to izdod vinila formātā, kā arī piedāvā visās populārākajās straumēšanas platformās.

Albuma noformējumā tika izmantotas Alises Mediņas gleznas, bet dziesmu vārdi ir Kārļa Vērdiņa, Klāva Elsberga, Ērika Ādamsona, Māra Čaklā un Kristiānas Kārkliņas dzejoļi un dzejoļu fragmenti. Albuma ieraksts veikts "Hodila Records" studijā Valmierā, kā arī dažādās vietās Rīgā.

Albuma tituldziesmai "Labvakar" ir tapis arī videoklips, par kuru idejas autors Klāvs Lauls saka: "Video veidoju iespējami tuvu Kārļa Vērdiņa dzejas motīviem. Manuprāt, katram no mums ir kādas bērnības atmiņas par to, cik ļoti gribētos izaugt lielam un, protams, arī fakts, ka bērnam bieži vien pieaugušo lietas šķiet neizprotamas. Klipā arī gribēju, lai nedaudz iejūtamies šajā pieaugušo lomā – vecāki, onkuļi un tantes, kas nu jau arī pašiem vairs nešķiet kas īpaši svešs."

Video režija un montāža bija Klāva Laula ziņā, operators – Oskars Upenieks.

Līdz šim izdevniecības "Nabamusic" paspārnē jau bija izdoti grupas albumi "Labrīt" (2014) un "Labdien" (2016).

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!