Jaunu dziesmu "Ved mani" klajā laidusi dziedātāja Sintija Ģēģere. Tā tapusi sadarbībā ar ģitāristu Rihardu Lībieti.

Dziesma ir par izlaušanos no visa ikdienišķā, tas ir sauciens pēc atelpas. Par iespēju tikt tur, kur neviens vēl nav bijis. Ļauties mirklim, elpot brīvi un aizmirsties. Līdzīgi kā šo dienu valdošajā satraukumā un neziņā, esam izslāpuši pēc brīvības, miera un iekšējās labsajūtas," stāsta dziedātāja.

Sintija ar Rihardu sadarbojās, gatavojot programmu vienam no pagājušās vasaras festivāliem, kā rezultātā radās arī šī dziesma. Pieaicinot dažādus mūziķus, gada sākumā tapa ieraksts. Vārdi, melodija, vokāls – Sintija Ģēģere, aranžija, ģitāra – Rihards Lībietis, čells - Erna Daugaviete, bungas - Toms Kagainis, bass - Roberts Rasa, ieraksts, masters – Toms Lisments. Video autors – Arvis Belovs.

Sintija Ģēģere plašākai sabiedrībai zināma kā dziedātāja dažādās šovprogrammās Latvijā un kaimiņvalstīs. Šobrīd aktīvi darbojas pop, jazz, funk mūzikas žanros kā arī rada savu oriģinālmūziku. Sintijai ir plaša pieredze piedaloties koncertprogrammās dažādos grupu sastāvos.

Rihards Lībietis ir jaunās paaudzes mūziķis, ģitārists, kurš regulāri uzstājas ne vien kā akustiskās mūzikas mākslinieks, bet spēlē arī grupās "Pacific K", "The Originals un sadarbojas ar citiem mūziķiem. Izdevis vairākus albumus.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!