Fоtо: Publicitātes foto
Ņemot vērā esošo situāciju valstī, festivāla "Summer Sound" organizatori ir pieņēmuši lēmumu pasākumu pārcelt uz 2021. gada vasaru – 23. un 24. jūliju, saglabājot visu līdz šim izziņoto programmu, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.

"Lai arī, kā jau daudzi, cerējām uz pozitīvāko iznākumu un to, ka desmitais festivāls "Summer Sound" šogad varēs norisināties kā ierasts, diemžēl mums, ar smagu sirdi, ir jāsaka, ka festivāls tiek pārcelts uz nākamā, 2021. gada, vasaru, jo nav nekā cita svarīgāka par visu mūsu līdzcilvēku drošību un veselību. Kopš pirmajām runām par iespējamo pasākumu norises aizliegumu šajā vasarā, esam visu laiku paralēli strādājuši pie alternatīviem festivāla norises scenārijiem, lai vienotos par labākajiem risinājumiem ar māksliniekiem un festivāla atbalstītājiem, un varētu sniegt mūsu apmeklētājiem iespējami precīzāku un pilnīgāku informāciju par festivāla "Summer Sound" pārcelšanu uz nākamo gadu," komentē festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Ieguldītais darbs ir rezultējies tajā, ka šobrīd visi šajā gadā apstiprinātie festivāla mākslinieki ir piekrituši uzstāties arī 2021. gada festivālā, tādējādi ļaujot pilnībā saglabāt festivāla mākslinieku programmu. Festivāla "Summer Sound" programmā ir izziņotas franču dīdžeja Kungs, DJ Regard, dīdžeju dueta "Ofenbach", grupu "Mumiy Troll", "Musiqq", "Jumprava", "Singapūras satins", "Astro'n'out", "Dagamba", repera Gacho, mūziķa Ralfa Eilanda un citu mākslinieku uzstāšanās.

Visas iegādātās biļetes uz festivālu ir derīgas un ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt festivālu "Summer Sound" 2021. gada 23. un 24. jūlijā. Biļešu tirdzniecība summersound.lv mājaslapā turpinās uz 2021. gada festivālu. Precizējošas detaļas par festivāla "Summer Sound" norisi 2021. gadā tiks paziņotas laika gaitā, vēsta rīkotāji.

Festivāls "Summer Sound" Liepājā ik vasaru notiek kopš 2011. gada. Pēc organizatoru sniegtās informācijas 2019. gadā to apmeklēja 32 000 cilvēku.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !