Foto: Publicitātes foto

"Delfi" sadarbībā ar mūzikas platformu "Domofons" turpina otro sezonu tiešsaistes koncertu un sarunu sērijai, kurā ik nedēļu viesojas kāds Latvijā pazīstams mūziķis vai mūziķu kolektīvs. Jaunā projekta mērķis ir ne tikai piedāvāt "Delfi" lasītājiem kvalitatīvas uzstāšanās, ko baudīt mājas apstākļos, bet arī atbalstīt savus iecienītos mūziķus. Pirmie "Domofona" otrās sezonas atklāšanā – "Double Faced Eels",

"Double Faced Eels" savā 15 gadu darbības laikā radījuši tādus hitus kā „Zilais valis", „Krokodils", „Dagmāra", kā arī pēdējo divu gadu radio hitus „Atspulgs" un „Liesma". Grupa un tās muzikālās prasmes atzītas ne tikai Latvijā, bet arī ASV — 2017. gadā "Double Faced Eels" svinēja uzvaru Losandželosā notiekošajā starptautiskajā interneta šovā "Best Cover Ever", kur par grupu atzinīgi izteicās multimākslinieks Ludacris un popmāksliniece Bībija Reksa.
Raidījumā tiešraidē bez maksas varēja baudīt 55 minūšu ilgu koncerta pirmizrādi, kas nu pieejama platformas "Domofons" "Youtube" kanālā.

Raidījumu "Domofons" vada arī grupas "The Citizens LV" solists un mūzikas entuziasts Jānis Pētersons, kā arī viens no Baltijas vadošajiem skeiteriem Niklāvs Vētra. Raidījums "Domofons" portālā "Delfi" ir skatāms ik trešdienu no pulksten 21.00.

Ja vēlies noskatīties pirmās sezonas koncertus (Sudden Lights, Pirmais Kurss, Rihards Lībietis Orchestra, u.c), tie ir pieejami "Domofons" "Youtube" kanālā.

Pasākums tiek rīkots ar radošās komandas iniciatīvu un dažu atbalstītāju palīdzību ("Creators 22" - video, "AMFO" - studija, "Porters" - skaņas ieraksts un apstrāde, "BBRental.eu" - gaisma, "Sony" – video tehnika, "Colorwood", "Telpaugi.lv", "Zalite.lv", "Beātes Darbnīca" – noformējums). Raidījuma veidotāji arī aicina klausītājus atbalstīt "Domofons" platformu, kļūstot par patronu, lai būtu iespējams klausītājiem nodot vairāk baudāmu koncertu.

Kā raksta raidījuma "Domofons" veidotāji, viņu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu bezmaksas saturu, kas atbalsta #paliecmājās brīvprātīgo kustību.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!