LTV jauniešu seriālam "Paliec negatīvs" tapusi tituldziesma un krāsains videoklips, informē LTV pārstāve Krista Luīze Priedīte.

Dziesmas un videoklipa estētikā, tāpat kā seriālā, savīta 1970. gadu stilistika un mūsdienas. "Stay Negative, My Love" iedziedājis jaunais dziedātājs Toms Kalderauskis, mūziku sarakstījis Edgars Mākens, bet dziesmas tekstu kopīgi veidojusi seriāla režisore Una Rozenbauma un Edgars Mākens.

"Līdzīgi kā pats seriāls, šī dziesma ir kā spēle, kurā apvienojas dažādas ietekmes. Episkā 1970. gadu estrāde ar lielu aranžējumu, minimālistiskā 8-bit spēļu mūzikas estētika, mūsdienu elektronisko instrumentu skaņa, Deivida Bovija dziesmas citāts un tekstā – stāsts par jaunību un dīvainību. Prieks, ka to visu izdevās "savilkt" kopā, kā arī, ka izdevās laba sadarbība ar jauno dziedātāju Tomu Kalderauski," atklāj dziesmas mūzikas un viens no teksta autoriem Edgars Mākens.

Dziesmu studijā ierakstījuši mūziķi Toms Kalderauskis (balss), Edgars Mākens (elektroniskie instrumenti, ģitāra, piebalsis), Jānis Rubiks (bass). Skaņas ierakstu veicis Krišjānis Geidāns, video montāžas režisore – Sintija Andersone.

LTV jauniešu seriālam ir sešas epizodes, kas katra ir aptuveni 12 minūtes gara. Tas veidots filmu studijā "fon Films", kuras radošajā kontā šis ir pirmais seriāls. Seriāla scenārijs tika veidots no nulles, sadarbojoties seriāla režisoru tandēmam Mārim Lagzdiņam un Unai Rozenbaumai, veiksmīgi pieaicinot ilggadējo "Pusnakts šova septiņos" un seriāla "Nopietni?" scenāristi Ievu Biti. Seriālu producēja Agate Prozoroviča, kura ilgi darbojusies "Film Angels Studio" un šobrīd darbojas kā izpildproducente spēlfilmu kategorijā.

Seriālu var noskatīties LTV "Youtube" kanālā jauniešiem "16+".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!