Grupa "Willow Farm" laidusi klajā dziesmu "Es uzcelšu bāku" no topošā albuma, kuru paredzēts izdot gada otrajā pusē.

Dziesmas vārdu un mūzikas autors ir "Willow Farm" līderis Emīls Dreiblats. "Bāka palīdz atrast ceļu uz mājām. Tā dod gaismu un pasargā no briesmām. Dzīves ceļi mūs reizēm aizved trakos līkločos, bet tā drošības sajūta, zinot, ka ceļu atpakaļ varēs atrast, ir ļoti svarīga," skaidro Emīls.

"Bākas simbols mums pēdējo gadu laikā kļuvis svarīgs. Mūsu ierakstu studija Liepājā atrodas ēkā, kur padomju laikos bija kinoteātris "Sarkanā bāka", tādēļ tās nosaukumam izvēlējāmies skaisto angļu vārdu "Lighthouse". Domājot tālāk par šo tēmu, radās arī iecere dziesmai. Tas senāk apdziedātais vientuļais bākas vīrs ir tāds interesants tēls – sēž viens pats, skatās, kā citi apkārt dauzās, un gādā par drošību visos, arī trakajos, laikos".

Dziesma "Es uzcelšu bāku" ierakstīta Liepājā, studijā "Lighthouse", to miksēja grupas ģitārists Jānis Dreiblats, bet māsterēja Gints Sola. Ieraksts veikts, izmantojot biedrības "Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība" stipendiju konkursa II kārtas finansējumu mūzikas jaunrades veicināšanai. Dziesmas video veidoja Dāvis Kristaps Aigars.

Grupa "Willow Farm" turpina darbu pie sava piektā studijas albuma, kuru paredzēts izdot šogad rudenī. Iepriekšējais albums "Pasaule ir viss, kas gadās" klajā nāca 2020. gada februārī.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!