Foto: Publicitātes foto

Ar pirmo dziesmu no nākamgad gaidāmā albuma iepazīstina grupa "Willow Farm". Skaņdarba "Vasaras bērni" mūzikas autori ir Jānis un Emīls Dreiblati, dziesmas tekstu sarakstījis Emīls. "Vasaras bērni" ieskaņoti grupas ierakstu studijā "Lighthouse", dziesmu māsterēja Gints Sola.

"Willow Farm" vēl februārī izdeva albumu "Pasaule ir viss, kas gadās", bet līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu nācās atcelt tā popularizēšanas koncertus.

"Nebijām plānojuši ķerties pie jauna albuma – likās, ka vēl iepriekšējo varētu izbaudīt līdz galam. Bet plānotās koncertdarbības vietā šovasar nācās pievērsties citiem darbiem, bet nav ļaunuma bez labuma – pa vasaru sacerējām virkni pilnīgi jaunu dziesmu, sapratām, ka sāk iezīmēties jauna albuma aprises un nu esam gatavi ar dziesmas "Vasaras bērni" palīdzību sniegt nelielu ieskatu mūsu šī brīža nodarbēs," stāsta grupas līderis Emīls Dreiblats.

Par jaunā muzikālā materiāla skanējumu atbildību uzņēmies grupas ģitārists Jānis Dreiblats; "Willow Farm" arī turpina sadarbību ar kādreizējo grupas "Jauns mēness" ģitāristu Gintu Solu, kurš Liepājā ierakstīto materiālu noslīpē savā studijā Mālpilī. Jauno albumu paredzēts klajā laist nākamā gada vasarā, portālu "Delfi" informēja grupas pārstāvis Mareks Bērents.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!