Foto: Publicitātes foto

Spēcīgā Latvijas balss Aminata izdod dziesmu "Šis ir mans laiks" un uzsāk sadarbību ar mūzikas izdevniecību "Universal Music".

"Šis ir mans laiks" ir dinamisks disko noskaņās ieturēts singls, kas spēs padarīt gada tumšāko laiku kaut nedaudz gaišāku un cerīgāku. Dziesmas ideja un pirmās versijas tapušas šogad pavasarī, kad Aminata, tāpat kā lielākā daļa pasaules, pavadīja laiku mājās vienatnē, sadzīvojot ar pandēmijas radītajiem ierobežojumiem un neziņu. Dziesmas teksta autori ir Aminata un Mikus Frišfelds, savukārt mūzikas autori – Aminata un Rūdolfs Budze.

Savukārt sadarbību ar "Universal Music" Aminata komentē šādi: "Manā karjerā ir sācies jauns posms – sadarbība, par ko esmu ļoti priecīga. Līdz šim darbojos patstāvīgi, tomēr jau sen esmu sapņojusi par profesionālu komandu, ar kuru kopā var strādāt pie viena mērķa."
Aminata ir dziedātāja un dziesmu autore, kas guvusi panākumus gan Latvijā, gan ārpus tās robežām, no kuriem zināmākais ir 2015. gadā iegūtā godpilnā 6. vieta Eirovīzijas dziesmu konkursā. Aminatas jau kopš bērnības piedalījusies izpildītāju konkuros un TV šovos Latvijā un ārpus tās.

Šogad plānotais Aminatas solo koncerts "Maiga vara" Hanzas Peronā ir pārcelts uz 2021.gada 12. martu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!