Alternatīvā poproka grupa "Sudden Lights" laiž klajā jaunu singlu un videoklipu "Klusumi". Tas ir otrais singls no topošā nākamā grupas studijas albuma, informē grupas menedžmenta pārstāvji.

Singls "Klusumi" turpina "Sudden Lights" līdzšinējos iesāktos skaņas meklējumus, apvienojot mūsdienīgu "indie" stilistiku ar dažādu citu mūzikas stilu elementiem un atsaucēm. Dziesmā caurvijas stāsts par savstarpējām attiecībām, taču tas, vai jūtas ir abpusējas vai ne, paliek katra klausītāja interpretācijai. Tādēļ arī šāds nosaukums – jo tāpat kā izpratne par klusumu, arī izpratne par mīlestību katram ir sava.

Dziesmai radīts arī videoklips. Grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis skaidro: "Mēs gribējām parādīt to sajūtu, kad, darot ikdienišķas lietas, piemēram, darbā, gribot negribot domas mēdz aizklīst kaut kur citur.

Domājam, ka kopdarbā ar klipa režisoru Romānu Korovinu, horeogrāfu Jāni Putniņu un dejotāju Aigaru Larionovu mums tas izdevās."

Grupa līdz šim izdevusi divus albumus un vairākus veiksmīgus singlus, kas iekļuvuši radio staciju topu virsotnēs. Pavisam nesen viņu kopdarbs ar grupu "Astro'n'out" ieguva augstāko apbalvojumu Latvijas popmūzikā "Zelta mikrofonu" kā aizvadītā gada radiohits.

Grupas "Sudden Lights" tuvākais koncerts "Vislabāk ir tur, kur manis nav" plānots 10. jūnijā Hanzas peronā. Koncerts pulcēšanās ierobežojumu un publisku pasākumu aizliegumu dēļ ticis pārcelts jau vairākkārt. Par koncerta norisi grupa aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai "Sudden Lights" sociālo tīklu kontos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!