Foto: Publicitātes foto

Mūzikas namā "Daile" 18. februārī izskanēs koncertprogramma "Tā runāja...", kurā skanēs dziesmas, kuru tekstu autore ir Māra Zālīte, bet mūziku sarakstījis Kārlis Lācis. Šajā dienā dzejniece svinēs savu apaļo jubileju.

"Viss sākās Jāņu naktī. Ar Džuljetas dziesmu zem lielās priedes manās lauku mājās. Turpinājās vasarā ar sarunām par mākslu, mūziku un dzeju. Kārlim ir brīnišķīgas dziesmas ar Māras Zālītes dzeju, un mammai tuvojas dzimšanas diena… Cik lieliska apstākļu sakritība! Un mēs nolēmām, ka šis būs veltījums viņai. Esmu ļoti laimīga un pateicīga, ka varu kopā ar Kārli ļauties dzejai un mūzikai," saka Ilze Ķuzule-Skrastiņa par gaidāmo notikumu.

"Ilze un Māra, māte un meita, stipras harizmātiskas latviešu sievietes. Man ir liels gods būt tam klāt. Uzrakstītā mūzika ir mīlas romances balsij, klavierēm un stīgu kvartetam," stāsta Kārlis Lācis.

Līdzās autoriem pie koncerta mākslinieciskās koncepcijas strādā pazīstamais kinorežisors Dāvis Sīmanis. Koncertā piedalīsies LNSO stīgu kvartets.

Saskaņā ar valstī spēkā esošajiem epidemioloģiskajiem nosacījumiem, koncerts 18. februārī ir plānots apmeklētājiem ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Pie pasākuma ieejas obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID), ieejas biļete un derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts.

Biļetes uz koncertu nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!