Grupa "Triānas parks" 11. decembrī publicējusi triptihu "Domu raksti", kuru veido trīs savā starpā saistīti videoklipi –"Ārpusē", "Skaties un mācies" un "Pastorāle", atspoguļojot grupas izjūtas par šo laiku.

Ar triptihu "Domu raksti" grupa "Triānas parks" turpina ceļu, kas iesākts ar albumiem "11" un "Kompozīcijas" - aktuālā laika radītās izjūtas par Latviju un būšanu latviešiem, izstāstot tās caur grupai labi pazīstamo popmūzikas prizmu. 2021. gads grupai "Triānas parks" ir bijis pārdomām bagāts un izaicinošs meklēt jaunus izteiksmes formātus.

Kā "Delfi" norāda grupas pārstāvji, iedvesmojoties no teātra un kino mākslas, "Domu raksti" svarīgs ir video formāts, kas trīs atsevišķos stāstus apvieno vienā. Tā tapšanā iesaistījušies mākslinieki no dažādām disciplīnām - "Triānas parks" sadarbojās ar Daugavpils kori "Daugava", deju ansamblis "Daiļrade", mākslinieci Laimu Jurču, komponistu Rūdolfu Macatu.

Videoklipu idejas un režijas autore ir grupas līdere Agnese Rozniece, kas ieceri attīstīja un realizēja ciešā sadarbībā kopā ar režisoru Ivaru Burtnieku. Mūzikas producents ir Kristaps Ērglis, kompozīcijas ierakstītas un apstrādātas pie Reiņa Kārkliņa studijā "Aleja Records", skaņas mikss - Gatis Zaķis.

Grupu "Triānas parks" veido Agnese Rozniece, Kristaps Ērglis, Artūrs Strautiņš un Edgars Viļums. Grupa pastāv no 2008. gada un izdevusi piecus albumus.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!