Foto: Publicitātes foto

Šovasar Latvijā pirmo reizi viesosies viena no visu laiku spēcīgākajām britu smagā metāla grupām "Iron Maiden". Kā "Delfi" informē organizatori, grupas koncerts notiks "Arēnā Rīga" šī gada 2. jūnijā.

"Iron Maiden" Latviju apmeklēs "Legacy Of The Beast" pasaules koncertturnejas ietvaros. Koncerta īpašie viesi būs vācu gotiskā metāla grupa "Lord of the Lost".

Atgādina koncerta rīkotāji, "Iron maiden" kā britu smagā metāla kustības viļņa pionieri pirmos panākumus guva jau 80. gadu sākumā. Ar vairāk nekā 100 miljoniem pārdotu ierakstu, 2000 dzīvo uzstāšanos 63 pasaules valstīs, 17 izdotiem albumiem un milzu koncertjaudu, "Iron Maiden" ir iemantojusi statusu kā viena no visu laiku ietekmīgākajām un cienījamākajām smagā metāla rokgrupām 47 gadu pastāvēšanas laikā.

Grupa un tās mūziķi ir saņēmuši vairākas nozīmīgas mūzikas balvas, tostarp "Grammy" balvu un tās ekvivalentus citās valstīs, kā arī "Brit Awards", "Silver Clef Award", "Nordoff-Robbins Award", "Ivor Novello Awards", "Juno Awards", "Public Choice International", "Classic Rock Roll of Honor Awards", "ECHO Awards" un iekļauti Ginesa rekordu grāmatā.

2018. gada aizsākto "Legacy Of The Beast" koncertturneju gan fani, gan mediji novērtē kā ekstravagantāko un vizuāli satriecošāko grupas veikumu tās karjerā. "Koncerti iesākas ar "Spitfire" lidmašīnas repliku, kas lido virs skatuves un virzās cauri divu stundu garam teatrālam ceļojumam, kurā nepārtraukti attīstās savstarpēji savienoti skatuves elementi kopā ar grupas slaveno "Edija" talismanu, pirotehniku ​​un specefektiem, tostarp musketēm un liesmu metējiem. "Legacy Of The Beast World" turnejā izpārdoti lielākie stadioni, arēnas un festivālu šovi visā Eiropā un Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Centrālamerikā," vēsta organizatori.

Arī mūzikas kritiķi nav skopojušies ar slavinošām atsauksmēm. "Nav iespaidīgāku koncertu kā šis," tā laikraksts "Daily Star", Lielbritānijā.

"Ja būtu apbalvojums par labāko smagā metāla koncertu pirotehnikas muzikālajam šovam, tad "Iron Maiden" audiovizuālais koncerts pārspēj visus pretendentus," raksta "Sopitas" ziņu aģentūra, Meksikā.

""Iron Maiden ar saviem leģendārajiem hitiem un izpārdotiem koncertiem sagādā negaidītus pārsteigumus un saviļņojumu," komentējis laikraksts "Orange County Register", Losandželosā, ASV.

"Vizuāli satriecošs koncerts, spēcīga muzikālā dziesmu sarakste un pārpasaulīga enerģija," slavē medijs "Aftonbladet", Zviedrijā.

Biļetes tirdzniecībā nopērkamas no 17. marta pulksten 10 "Biļešu servisa" tīklā, savukārt, FBI un "Positivus" festivāla koncertu kluba biedri, tās varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 16. marta pulksten 10, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Organizatori piedāvā jaunumu - "Drošo biļeti". Pasākuma rīkotājs SIA" BDG concerts" garantē, ka koncerta atcelšanas vai pārcelšanas gadījumā pircējs par koncerta biļeti samaksāto naudu saņems divu nedēļu laikā, pēc pieprasījuma (aizpildītas pieteikuma formas) iesniegšanas. "Droša biļete" nodrošina papildus garantiju, ka pandēmijas dēļ pārcelto vai atcelto koncertu biļešu samaksātā nauda tiks atgriezta daudz īsākā laikā nekā to nodrošina valstī pastāvošie regulējumi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!