Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI
2024. gada vasarā "Positivus" festivāls notiks 19. un 20. jūlijā Rīgā, Lucavsalā, portālu "Delfi" informē "Positivus Music" pārstavji.

Tikai trīs dienas, sākot no 5. decembra, pirmās festivāla biļetes būs pieejamas par zemāko "Early Bird" biļešu cenu www.positivusfestival.com un "Biļešu servisa" tīklā.

Kā vēsta organizatori, pēc publikas pieprasījuma nākamvasar festivālā atgriezīsies telšu plsētiņa, kurai gan būs ļoti ierobežota ietilpība un tā nepārsniegs 10% no kopējās festivālu apmeklētāju kapacitātes. Jau tuvākajās nedēļās tiks izziņots festivāla pirmais galvenais mākslinieks.

"Positivus nepārprotami ir nostiprinājis savu vadošā Baltijas reģiona festivāla statusu, kurš īpaši pēdējos gados piedāvā ļoti spilgtu aktuālās populārās mūzikas programmu. Neviens cits vasaras festivāls Baltijā, tieši mūzikas zvaigžņu ziņā, nav tuvu salīdzināms ar Positivus. To apliecina arī tas, ka 2023. gadā nepilna trešdaļa apmeklētāju bija no kaimiņu valstīm. Manuprāt, lielākajiem festivālam ir svarīgi reprezentēt šodienas populārāko mūziku un demonstrēt arī spilgtākās nākotnes tendences. Arī bez mūzikas, Positivus festivāla teritorija ir piepildīta ar dažādām izklaidēm un stendiem, kas ir apjomīgākā kopš savas pastāvēšanas," stāsta Ģirts Majors.

Šo 15 festivālu gadu laikā festivālā uzstājušās tādas pasaules līmeņa zvaigznes kā Sems Smits, Metro Boomin, A$AP Rocky, Megan Thee Stallion, "Muse", "Imagine Dragons", "Twenty One Pilots", "The xx", "The Prodigy", "Kraftwerk", "Sigur Rós", Elija Goldinga un daudzi citi.

No 5. decembra līdz 7. decembrim, festivāla mājaslapā www.positivusfestival.com, "Biļešu servisa" kasēs un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv biļetes uz nākamā gada "Positivus" festivālu būs pieejamas par "Early Bird" biļešu cenu. Divu dienu biļete maksās 69 eiro, divu dienu + telšu pilsētiņa 84 eiro, fanu podests 99 eiro, VIP biļete 199 eiro. Vienas dienas biļetes būs pieejamas līdz ar galveno mākslinieku izziņošanu. Biļešu cena mainīsies no 8. decembra un pārējie biļešu veidi pārdošanā nonāks nākamajā gadā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!