Foto: Publicitātes foto

Mūziķis Dons izdevis singlu "Hollow". Dziesmas latviskā versija "Lauzto šķēpu karaļvalsts" iznāca pagājušā gada rudenī.

Kā stāsta Dons, dziesma "Hollow" tapusi nelielā Spānijas ciematiņā, kurā dziesmu rakstīšanas nometnē viņš saticis līdzautorus Liamu Gedesu (Liam Geddes) un Keitu Nortropu (Kate Northrop).
"Tā bija pēdējā nometnes diena un mūsu pirmā iespēja strādāt kopā. Brīdī, kad bijām pabeiguši "Hollow", mums visiem iekšēji bija sajūta, ka esam radījuši ko tādu, kas liek apstāties laikam," atceras Dons.

"Ar Liamu turpināju strādāt visu pagājušo gadu, kopā esam radījuši nu jau vairāk nekā 25 dziesmas, un tieši "Hollow" tapšana mums lika saprast, ka muzikāli saprotamies. Daļa no šīm dziesmām būs dzirdamas arī šogad plānotajā albumā," Dons turpina.

"Sadarbošānās ar tik talantīgu mūziķi kā Dons bija patiešām lieliska pieredze. Strādājot pie dziesmas "Hollow", mūs visus vienoja sajūta, ka kopā radām ko īpašu, bet, kad Dons iedziedāja dziesmas vokālus, sapratām, ka šis darbs ir pārsniedzis mūsu cerības. Dziesma "Hollow" tapa, domājot par šodien ļoti aktuālu jautājumu - spēju domāt, runāt un izpausties brīvi, nesekojot pūlim, bet dzīvojot saskaņā ar sevi," par dziesmas tapšanu stāsta Liams Gedess.

Dziesmas "Hollow" autori ir Artūrs Šingirejs, Liams Gedess un Keita Nortropa, dziesmu producējis Liams Gedess. Dziesmas "Hollow" video versiju radījusi "film naked" komanda, video klipa režisors ir Toms Harjo, operators Ritvars Bluka, producente Ināra Šumeiko.

Kā atgādina mūziķa pārstāvji, 2024. gads iezīmēs vairākus nozīmīgus notikumus Dona muzikālajā karjerā - viņš turpina darbu pie gaidāmā albuma, kā arī izziņojis stadiona koncertu, kas notiks 2024. gada 17. augustā.

Mūziķis Dons ir viens no pieredzējušākajiem un klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu māksliniekiem Latvijā. Dons ir izdevis astoņus soloalbumus un viņa kontā ir daudzas muzikālās godalgas, to starpā "Zelta mikrofona 2023" balvas kategorijās "Gada dziesma" un "Gada radio hits", savukārt "Muzikālajā bankā" Dons gada vērtīgākas dziesmas apbalvojumu ir ieguvis četras reizes. 2021.gadā Dons uzsāka sadarbību ar mūzikas izdevniecību "Universal Music Group".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!