Foto: Helen Hawkins

Koncertzālē "Palladium" šī gada 3. jūlijā uzstāsies multiinstrumentālists, elektroniskās mūzikas mākslinieks Bils Dess jeb Two Feet.

Kā raksta koncerta rīkotāji no FBI, Hārlemā augušais mākslinieks reflektē par ļoti dažādām stila ietekmēm un noskaņām, tāpēc viņa radīto mūziku ir grūti raksturot. "Domājams, viens no mūzikas gardēžu gaidītākajiem šī gada koncertiem," raksta koncerta organizatori.

"Two Feet ir viens no tiem māksliniekiem, kura mūzika ir nevainojami producēta un kuras izpildījums dzīvē ir vēl izcilāks un piepildītāks. Izjust āķīgus ģitāras ritmus, spēcīgu basu, kas caurstrāvo ķermeni un liek elpai aizrauties var tikai baudot koncertu klātienē, un nemaz nerunājot par mākslinieka pavedinošo vokālu un mijiedarbību ar faniem. Ikviens, kuram bijusi iespēja redzēt Two Feet koncertu dzīvē nav atstāts vienaldzīgs," tā gaidāmā koncerta noskaņu raksturo tā rīkotāji.

1993. gadā Ņujorkā dzimušā Zakarija Viljama Bila Desa (Zachary William Bill Dess) jeb Two Feet mūzikas stāsts aizsākās, kad viņš pameta mācības slavenajā Bērklija Mūzikas koledžā, lai koncentrētos uz savu mūzikas karjeru, kas atmaksājās 2016. gadā. Kādā vēlā vakarā viņš atgriezās mājās no bāra un augšupielādēja dziesmu, ko viņš sarakstīja tajā pašā dienā vien dažu stundu laikā - "Go Fuck Yourself". Tas bija smeldzīgs hits, jutekliskas ģitāras izpildījumā. Līdz nākamās dienas rītam dziesma jau bija sasniegusi fanus visā pasaulē un šodien dziesmas straumējumu skaits "Spotify" ir pārsniedzis vairāk nekā 650 miljonus. Tas nav vienīgais Two Feet meistardarbs, tam ir pievienojušies arī tādi hiti kā "I Feel Like I'm Drowning", "Love Is a Bitch", "Quick Musical Doodles" un daudzi citi. Two Feet jaunākais singls "Fling to Pieces" pie klausītājiem nonāks šī gada martā.

Two Feet savā mūzikā apvieno elektronisko mūziku, R&B un ģitārspēli, savukārt viņa raupjā balss pievieno šarmantu skanējumu, kas viņu atšķir no citiem māksliniekiem.

"Tā ir mazliet tumša skaņa — noskaņojums, kas atbilst Two Feet dzīves pārdomām un pārdzīvojumiem," raksta koncerta rīkotāji.

koncertiem. Biļetes tirdzniecībā no 23. februāra pulksten 10 "Biļešu servisa" tīklā. Savukārt, FBI
un "Positivus" festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 22. februāra pulksten 10, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!