Foto: Publicitātes foto

Mūziķis Miks Galvanovskis laidis klajā jaunu dziesmu "Stulbā sirdsapziņa". Līdz ar dziesmas izdošanu, Galvanovskis izziņo arī koncertu "Bohēmas dienasgrāmata", kas notiks 20. aprīlī koncertzālē "Palladium".

"Dziesma "Stulbā sirdsapziņa", gluži kā drīzumā gaidāmais albums, ir par manu dzīvi ar spilgto bohēmas piesitienu, grūtajām izvēlēm un brīžiem, kas atspoguļo rūgto izklaidības pēcgaršu," stāsta Galvanovskis.

"Dziesmā tiek skaidrotas attiecības, kas vienmēr izvēršas vienā scenārijā - lielceļā uz nekurieni. Bieži vien, ir sanācis satikt dzīvē cilvēkus, kuru dēļ sirsniņa uz brīdi notirpst, bet arī tā sajūta pagaist ātri vien. Dziesmas galvenais uzsvars ir par to, ka, lai arī kā negribētos nevienu sāpināt, dienas beigās, diemžēl, tas ir neizbēgami," saka mūziķis.

Šo dziesmas zemtekstu video veidā attēlojis arī režisors un operators Elvis Lācis, ar kuru Miks Galvanovskis sadarbojas ne pirmo reizi. Abu sadarbībā ir radīti vairāki ekscentriski mūzikas videoklipi.

Elvis Lācis papildina: "Ideja ir vienkārša, parādīt iekšējo cīņu ar sevi un neveiksmīgas mīlestības meklēšanu. Klips ir nedaudz divdomīgs, bet jebkurš to var rezonēt ar sevi. Mēs visi esam piedzīvojuši toksiskas attiecības, kuras šķiet padara mūs labākus, bet beigu beigās nekā. Gribam, lai otrs cilvēks saprot mūs no neveiksmīga mājiena, bet sirdsapziņas dēļ, vienkārši pārmetam sev un nevaram atzīt, ka nebūs pa ceļam."

Videoklipa radošā komanda - režisors/operators Elvis Lācis, gaismu dizains Artūrs Feldmanis un producente Lāsma Neulāne. Videoklips tapis sadarbībā ar Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu.

Aprīlī gaidāmais koncerts pārsteigs ar īpašiem viesiem, jaudīgu šovu un daudz dažādiem pārsteigumiem, sola Galvanovskis.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!