Foto: Publicitātes foto
"Positivus" festivāla un KDi kopīgi rīkotajā literātu konkursā pēc rūpīgas izvērtēšanas tika noskaidroti 18 uzvarētāji. Žūrija īpaši izcēla Reiņa Brieža, Ilzes Zeltiņas, Evijas Martukānes, Gunta Kursiša, Oskara Tu un Naura Lukševica darbus.

"Positivus" festivālā līdzās jau apmeklētāju iecienītiem priekšnesumiem šogad notiks arī jauno literātu darbu lasījumi. Žūrija, kuras sastāvā bija pārstāvji no "Positivus" festivāla un KDi, no iesniegtajiem darbiem izvēlējās 18 uzvarētājus. Tie ir Agnija Kazuša, Alise Redviņa, Anna Pantejeva, Annija Liepājniece, Daina Tabūna, Eduards Plankājs, Evija Martukāne, Guntis Kursišs, Ilze Zeltiņa, Laima Dūda, Lauma Niedrīte, Maksims Trivaškevičs, Nauris Lukševics, Oskars Tu, Reinis Briedis, Valdis Tjuševs, Valts Vilemsons un Zanda Tereško.

Jaunie literāti varēs nolasīt savus darbus Positivus festivāla apmeklētājiem, un tie tiks publicēti KDi interneta sadaļā. Dabas skatuve septiņu gadu laikā ir pieredzējusi daudzus lieliskus priekšnesumus un kļuvusi iecienīta to festivāla apmeklētāju vidū, kas meklē un vēlas atklāt kaut ko unikālu.

Jau ziņots, ka "Positivus" festivālā šogad uzstāsies Hosē Gonzaless, King Charles, Elija Goldinga, Laura Mvula, Anna Kalvi, Chet Faker, kā arī grupas "Kraftwerk", "Elbow", "Junip", "Temples", "You Me at Six", MØ, "FM Belfast", "Pompeya", "And So I Watch You from Afar", "Bastille", "The 1975", "Kid Karate", "The Kooks", "Of Montreal", "Birth of Joy", "Future Islands", "AlunaGeorge", "NONONO" un "Daughter".

Plaši būs pārstāvēti arī vietējie mākslinieki - uz dažādām skatuvēm uzstāsies "Carnival Youth", "Laika suns", "K.Remonts", "The Sound Poets", "Dzelzs Vilks", "Audience Killers", "Rīgas Modes", "Pikaso", "Manta", "The Velvet Supernova", "Das Sonntags Legion", "The Citizens", "Nē", "Pyro Trees", "Martas asinis", "Starmetis" un citi.

Festivāla trīs dienu biļete bez teltsvietas maksā 57 eiro un ar teltsvietu - 63 eiro.

Biļetes nopērkamas "Positivusfestival.com", "Biļešu Serviss" kasēs un Nordea bankomātos. Tuvojoties festivālam, biļešu cena pieaugs.

Foto no pērnā gada festivāla:
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!