Foto: LETA

Mūsdienu kultūras forums "Baltā nakts 2014" Rīgā piedāvās 54 vietējo mākslinieku un organizāciju, kā arī starptautisko mākslinieku projektus.

Pirmie foruma pasākumi sāksies sestdienas, 6. septembra, pusdienas laikā un turpināsies līdz pat agram svētdienas rītam.

Šogad aktīvākie Rīgas punkti būs Spīķeru kvartāls Maskavas forštatē, Vecrīga, Vērmaņdārza apkārtne, Vidzemes tirgus un citas vietas Rīgas centrā, Daugavgrīvas cietoksnis, Imantas kultūras centrs, kā arī Āgenskalna un Torņakalna apkaimes Pārdaugavā, Teika un Sarkandaugava – Daugavas kreisajā krastā.

Portāls "Delfi" piedāvā iepazīties ar spilgtākajiem "Baltās nakts" notikumiem:

"Baltā nakts" Rīgā notiks devīto gadu pēc kārtas un tā ir daļa no starptautiska projekta "Eiropas Baltās naktis", ko aizsākušas piecas Eiropas galvaspilsētas – Brisele, Madride, Parīze, Rīga un Roma. "Balto nakšu" stafeti Eiropā pārņēmušas arī Amsterdama, Bukareste, Portu un Valeta, bet citviet pasaulē tām pievienojušās Toronto, Tokija, Monreāla un citas pilsētas.

Pilna pasākumu programma apskatāma šeit.

Atgādinām, ka "Baltās nakts" laikā "Rīgas satiksme" naktī no 6. uz 7.septembri transporta kustību atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos sola nodrošināt līdz plkst. 2 naktī.

Savukārt papildu reisi tiks nodrošināti maršrutos, kuros pasažieru plūsma ir vislielākā: 3., 11., (12., 23. un 26. apvienotais maršruts pa Akmens tiltu), 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51., un 53.autobusa maršrutā, 9., 14., 15.,17., 18., 22, un 27.trolejbusa maršrutā, 4.,5.,6.,7.,10. un 11.tramvaja maršrutā.

Spīķeru kvartāla 'kim?' ēkā un ap to – performances un projekcijas

Foto: Publicityātes attēls

"kim?" Laikmetīgās mākslas centra ēka Spīķeros izspēlē "carte blanche" jeb baltās kartes ideju, kur tās saņēmējam tiek dota brīvība realizēt kādu ieceri un vēsturiskais spīķeris kļūst par baltu apvalku un saturisku fonu Baltajai naktij, kuras ietvaros noritēs autoru veidotas performances, projekcijas, darbnīcas un VJ uzstāšanās.

Vakara programma (plkst. 19– 03):
 • "kim?" Izstāžu zālē jeb "carte blanche" iekšpusē – izstāde "Aspena – Ķemeri", dalībnieki: Kaspars Groševs, Ieva Kraule, Rolands Kronlaks, Darja Meļņikova, Laura Prikule, Mārtiņš Ratniks, Evita Vasiļjeva un Roza Dornenbala (Rosa Doornenbal), Armands Zelčs

  Izstāde novelk salīdzinošu paralēli starp Amerikas Aspenu un bijušo Latvijas piejūras kūrortpilsētu Ķemeriem, aicinot māksliniekus, mūziķus, teorētiķus un skatītājus dažādiem to lasījumiem. Paturot prātā 1960.–1970.gadu amerikāņu konceptuālismu, izstāde būvēta kā vaicājošs pienesums pašmāju KOLA (Konceptuālisms Latvijā) versijai.

 • Plkst. 19; 20 Atvērtās darbnīcas – ceļojuma piezīmju rakstīšana ar māksliniecēm Lauru Prikuli un Evu Vēveri

  Vai attālums pāri visai zemeslodei ir tikpat garš kā starp alfabēta diviem burtiem? Imagināra maršruta veidošana ar valodas spēles paņēmieniem, neaizmirstot arī par aktīvo atpūtu un sportu.

 • Plkst. 19.30; 21.30 Gida vadītas izstāžu ekskursijas. Sākums pie kim? ieejas.
 • Plkst. 19– 03 Instalācija ar arhitektoniskas uzbūves tortēm. Piedāvā Darja Meļņikova
 • Plkst. 20 Ievas Kraules darbu papildinās filmas "The Family Jewels" 99 minūšu cilpa

  1965. gadā Džerijs Luiss uzņem filmu "The Family Jewels", kurā arī pats filmējas sešās no septiņām galvenajām lomām. Tajā pašā gadā sāk iznākt žurnāls "Aspen". Abus vieno arī mēģinājums no vienas kārbas izvilkt 7 pūdeļus, pieņemot, ka septiņi šajā gadījumā varētu būt arī divpadsmit un pūdelis varētu būt gan krāpnieks, gan skaņuplate vienlaikus.

 • Plkst. 23– 00 Mārtiņa Ratnika muzikāla uzstāšanās
 • Plkst. 00 – 03 VJ Indriķis Ģelzis un Agata - muzikāla uzstāšanās
 • Plkst. 20– 03 uz "kim?" ārsienām - vēsturiskā Spīķeru ēka kļūs par "cube blanche", radot saturisku fonu Baltajai naktij un tematisku ietvaru performancēm, projekcijām, darbnīcām un VJ. Ideja tiek realizēta sadarbībā ar SIA "Light Art" gaismu speciālistiem – Oskaru Pauliņu un Jāni Murānu.
 • Plkst. 19 – 00 "RIXC" Mediju telpā, Izstādes turpinājums - Ģirta Korpa audio-vizuālā instalācija
RIXC Spīķeros - radošā darbnīca "Migla"

Jauno mediju kultūras centrs RIXC aicina ikvienu atmodināt savu iekšējo zinātnieku un pieteikties radošajām darbnīcām "Migla". Arī tās norisināsies Spīķeros - "Café Europa" konteinerī - pārvietojamajā mākslas telpā, kas katru nedēļu piedāvā tematiski dažādas radošās darbnīcas un izstādes.

Baltajā naktī, Spīķeru radošā kvartāla viesiem "Café Europa" konteinera telpās būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcas par miglas rašanos, kļūstot ne tikai par aculieciniekiem bet arī līdzdalībniekiem mākslinieciski zinātniskiem eksperimentiem ar miglu.

Nakts noslēgumā "Café Europa" viesus priecēs izcilā holandiešu mākslinieka Edvīna van der Heides miglas un skaņas performance.

Arhitektūras un mediju centrā 'H2O 6' - kosmosa opera un īsfilmu skate

Foto: Publicitātes attēli

Pārdaugavas radošajā kvartālā, Arhitektūras un mediju centrā "H2O 6", "PIGEON-BRIDGE" un augstskola RISEBA aicina ikvienu doties "ārpus kosmosa", lai ienirtu fikcijās, sajustu to, kas, iespējams, nemaz neeksistē, bet mēģinātu tam noticēt pasākumā "Space.OUT".

"Space.OUT" plkst. 19:00 atklās RISEBA audiovizuālās un mediju mākslas studentu īsfilmu skate, kas būs vērojama līdz pat pasākuma beigām plkst. O1. Absolvējušo un pašreizējo studentu darbi atklās neparastus ikdienas dzīves notikumus un to neiedomājamos pavērsienus.

Pagājušā gadsimta 70.gados cilvēki attīstīja dīvainas idejas par to, kā kosmoss izskatīsies 1990. gados. Tāds piemērs bija arī britu zinātniskās fantastikas seriāls "Space: 1999".

Franču multimākslinieks Žeralds Kurdians par to radījis kosmosa operu "1999", kuru izpilda viens, bruņojies ar klēpjdatoru, klavierēm un dažādām vecmodīgām mūzikas iekārtām. Tā būs redzama plkst. 21 un 23.

Vietu skaits ierobežots, jo kosmosā ikvienam skatītājam būs jādodas savā "pupu maiss" kosmosa kuģī. Vai spētu iedomāties sevi situācijā, kad būtu jāatstāj Zeme un jānonāk citā orbītā? Vai spētu izdzīvot, saduroties ar nekontrolējamo kosmosu?

"Delfi" interviju ar mākslinieku lasiet šeit.

Sarkandaugavā - aicina parks un 'Boļševička'


Urbāns eksperiments Sarkandaugavas parkā

No plkst.15 līdz plkst.19 darbosies radošās darbnīcas ģimenēm, savukārt plkst.19 un plkst.21 notiks multimediāla mākslas performance – urbāns eksperiments "Sarkanās upes pērles" (režisors Dmitrijs Petrenko).

No plkst.18.30 līdz plkst.23 notiks audiovizuālās instalācijas "Neibarts. 75 pērles Sarkandaugavai" atklāšana un izrādīšana.

Visu vakaru varēs vērot Lauras Appenas brīvdabas fotoizstādi "Sarkandaugava":

Performances tekstilfabrikā "Boļševička"

Festivāla "Survival Kit" ietvaros bijušajā tekstilfabrikā "Boļševička" (Ganību dambī 30) no plkst.14 līdz plkst.24 norisināsies Kabir Carter (ASV) performances.

Desmit stundu garumā tiks realizēta desmit ciklu performance, tās laikā mākslinieks sajauks fiziskās un akustiskās ķermeņa, arhitektūras un skaņas robežas.

Tāpat festivāla rīkotāji aicina uz Vāgnera zāli, kur Riharda Vāgnera ielā 4 no plkst.14 līdz 01 būs audiovizuāls koncerts.

Gaismas pilī - vizuāli laikmetīga koncertprogramma


Latvijas Universitātes "Radio NABA" sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku Gaismas pilī no plkst. 21 līdz 03 piedāvā starptautisko audiovizuāli laikmetīgo koncertprogrammu "Videogrāfija IX: Space Textures VIII".

Norises vieta nav izvēlēta nejauši, jo jaunā Latvijas Nacionālā bibliotēkas ēka ir saglabājusi savu galveno uzdevumu – būt par Latvijas intelektuālās dzīves centru, formulējot arvien jaunus uzdevumus un mērķus.

Tā ir vieta, kurā nodrošina latvisko kultūras tradīciju izpēti un uzturēšanu, rūpējas par terminoloģijas attīstību, un ir vērsta uz dinamisku attīstību, kalpojot sabiedrībai un nesot Latvijas vārdu pasaulē. Šīs vērtības - izglītība, tradīcijas, kvalitāte, laikmetīgums - sasaucas ar projekta "Baltā nakts" laikmetīgās mākslas izpausmēm.

Šogad bez pašmāju māksliniekiem "Videogrāfija IX" koncertprogrammā būs mākslinieki no Vācijas, Lielbritānijas un Krievijas. Mūziķu uzstāšanās tiks pavadīta ar oriģinālām videoinstalācijām. Programmā būs arī Rīgas DJ un VJ priekšnesumi.

Audivizuālās mākslas koncertprogrammas dalībnieki: Kyson (DE), Orla Wren (GB), Lee Chapman (GB / LV), Brinstaar (RU), Sound Meccano/ Evgeniy Droomoff (LV), British Petrolium (LV), Jura Laiva (LV).

Kyson - komponista, producenta un vokālista Jian Kellet Liew projekts. Berlīnē dzīvojošais mākslinieks redz mūziku kā platformu, kurā viņš jūtas visērtāk - projicējot savu iztēli, izmantojot mūzikas stāstus, aptverot un dokumentējot attēlus un skaņas pasauli.

Rīgā Kyson piedāvās priekšnesumu no jaunākiem ierakstiem kopā ar oriģinālvideo sinhronizāciju.

Orla Wren - projekts, ko radījis anglis vārdā Tui. Viņa elektroakustiskā mūzika ir saausta no datorā mikroskopiski apstrādātām melodijām vai vienkārši no skaņām, ko rada visdažādākie instrumenti, kādi vien nonāk viņa rokās – stīgu, pūšamie, taustiņinstrumenti, perkusijas, leijerkastes, dziedošie Tibetas kausi u.tml.

Vokālajām un instrumentālajām partijām piemīt reti sastopamā intimitāte, miers un skaistums bez gaudulīgas sentimentalitātes. Rīgā Orla Wren piedāvās šā gada jaunāko radīto ar iespaidīgu oriģinālvideo pavadījumu.

Brinstaar - eksperimentālās noskaņu mūzikas projekts Maskavas mūziķa Mikhail Myasoedov vadībā. Mūzikā izmatota virkne "dzīvo" instrumentu sākot no ģitāras un beidzot ar vargānu un mutes ermoņikām.

Savā mūzikā, gan ierakstos, gan koncertos, Brinstaar izmanto spontānu un improvizējošu pieeju, kas vienmēr klausītājiem sniedz patīkamus pārsteigumus – no haotiskām skaņām līdz siltām noskaņu melodijām.

Lee Chapman - Lee Chapman (UK, pašlaik dzīvo Rīgā) ir komponists, mūziķis kurš akcentē sava veida ēterisko, organisko un nejaušo kompozīciju komponentes.

Lee Chapman radītā skaņa galvenokārt balstās dažādu instrumentu pielietojamībā, lai radītu delikātas skaņas, vienlaikus pielietojot analogo un digitālo apstrādi un plaši izmantojot "dabas" skaņas.

"Videogrāfija IX: Space Textures VIII" programma:

21.00 – Wickiss
22.00 – Sound Meccano/ Evgeniy Droomof
22.30 – Brinstaar
23.15 – Lee Chapman
24.00 – Orla Wren
01.00 – Kyson
02.00 – Jura Laiva

Latvijas Zinātņu akadēmijā – 'Sinfonietta Rīga' un Latvijas zinātnes jaunumi


Foto: DELFI

Latvijas Zinātņu akadēmijā no jauna atklātajā koncertzālē "Rīga" uzstāsies kamerorķestris "Sinfonietta Rīga".

Orķestris sniegs divus koncertus plkst. 18 un 21, diriģenta Normunda Šnē vadībā atskaņojot mūsdienu komponistu mūziku – Eda Benneta, Džona Adamsa un Ramintas Šerkšnytė kompozīcijas

Savukārt Latvijas Jauno zinātnieku apvienības biedri skaņdarbu starplaikos un pēc koncertiem stāstīs par aizraujošiem un līdz šim nedzirdētiem pētījumiem Latvijas zinātnē.

Imantas 'Imantā' – ēnu izrādes ēku logos


Kultūras un atpūtas centra "Imanta" (Anniņmuižas bulvārī 29) fasādes logos no ēkas ārpuses būs skatāma ēnu izrāde "Tikai šajos logos" (paredzēti pieci seansi laikā no plkst. 21.00).

Tāpat notiks apvienības "Teātris azotē" vizuālā izrāde (plkst. 18.00 un 22.00) un iespēja kopā ar izrādes aktieriem darboties ēnu teātra darbnīcā (plkst. 20.00).

Pirms tam skatāms arī Latvijas un Vācijas jauniešu kolektīvu kopdarbs režisora Arņa Miltiņa muzikālā deju uzvedumā "Garais starpbrīdis. Atbalss tviterī" (plkst. 19.30).

Centrā skatāma arī baltā papīra darbnīca un informatīva izstāde "Kultūras skatlogi".

Pēterbaznīcā - meditatīvi skaņdarbi un bahiānu dziedājumi

Foto: DELFI

Rīgas Sv. Pētera baznīcā ieplānota meditatīvu skaņdarbu programma un bahiānu dziedājumi koncertos plkst. 19.30, 20.30 un 22.30.

Tajos klausītājus priecēs lieliskās balss īpašniece, operdziedātāja Evita Zālīte kopā ar Kaspara Zemīša virtuozo ģitārspēli, kā arī čellistu Aivaru Paukšēnu. Koncertprogrammas skaņdarbu aranžējumus veidojis Kaspars Zemītis.

Ikvienam koncerta apmeklētājam būs iespēja aplūkot arī starptautisko ceļojošo izstādi "Daba jūgendstilā", kas Rīgas Sv. Pētera baznīcā skatāma vairs tikai līdz svētdienai, 7. septembrim.

Peldošajā mākslas centrā 'NOASS' - videoinstalācijas un Ģelža 'Kancele

Foto: Publicitātes attēli

Peldošajā mākslas centrā "NOASS" uz AB Dambja norisināsies vairāki notikumi - mākslinieces Grācijas Toderi (Itālija) videoinstalācijas "Atlante Rosso", mākslinieka Ričarda Denija (Austrālija) personālizstādes un Kristapa Ģelža instalācijas "Kancele" atklāšana, kā arī elektroniskās mūzikas festivāls "Ūdenskrāsas".

Pasaulslavenās itāļu mākslinieces Grācijas Toderi lielformāta video darbi ir bieži salīdzināmi ar gaismas freskām, kurās viņa apvieno pilsētu nakts skatu dokumentālos kadrus, iegūtus no militārām, satelīta un kosmiskām nakts novērošanas programmām.

1993. un 2009. gada Venēcijas biennāles dalībniece savos darbos 'vizualizē bezgalību' izmantojot pašas uzņemtos filmu un foto materiālus. Videoinstalācijā "Atlante Rosso" (2011) Toderi ir apvienojusi vairāku pilsētu nakts skatu un kosmosa attēlus, kā arī digitālās manipulācijas efektus, lai veidotu pazīstamo un tajā pašā laikā pavisam mistisku pilsētu nakts ainas, kas mudina aizdomāties par "paradīzes un elles" filozofisko konceptu.

Paralēli Toderi videoinstalācijas "Atlante Rosso" atklāšanai, pēc divpadsmit gadu pārtraukuma atkal skanēs elektroniskās mūzikas festivāls "Ūdenskrāsas".

Šogad festivālā piedalās mākslas/DJ apvienība "Rasols" sadarbībā ar vienu no Latvijas grafiti aizsācējiem, vizuālo mākslinieku Kriss (Krys), kurš klātienē, interpretējot mūzikas dažādību, veidos lielformāta ilustrāciju. Uz vairākiem Peldošā mākslas centrā "NOASS" novietotiem ekrāniem būs iespēja sekot līdz šim radošam procesam, kā arī iepazīt video materiālus no VJ Wickiss un Gleb Sky piedāvātās kinotēkas.

Festivālā piedalās arī DJ Bombey, Contour, Snobo, Selffish un La Fleur Du Soleil.

Tāpat būs apskatāms arī Purvīša balvai nominētā mākslinieka Kristapa Ģelža multimediālais mākslas objekts "Kancele", kas savu atklāšanu piedzīvoja 2013.gadā, izstādē Rīgas Doma dārzā.

Tā tapusi sadarbībā ar komponistu Ģirtu Bišu, ir septiņus metrus augsta un tās virsotnē ir uzstādīts ventilators, tādā veidā simbolizējot grēku atlaišanu un iespēju izglābties. "Kalncele" to arī ļauj sasniegt ikvienam apmeklētājam, izsūdzot savus grēkus ar mobilā telefona palīdzību.

Savukārt Latvijas Naivās mākslas muzeja ekspozīciju papildinās pazīstamā Austrālijas mākslinieka Ričarda Denija personālizstāde "Teritoriju fragmenti". Mākslinieks radījis spilgtus un ekspresīvus, primitīvās un naivās noskaņās veidotus darbus, kombinējot akrila krāsas, zīmuli un no audekla izgrieztas formas.

"Baltās nakts" notikumu klāstu ar gaismas efektiem papildinās arī peldošā instalācija "Baltijas jūra – peldošie koki", kura 6. septembra vakarā iemirdzēsies jaunās krāsās.

Instalācija ir Zviedru mākslinieku apvienības "SIMKA" veidots projekts, kurš veicina sadarbību starp abām šī gada Eiropas Kultūras galvaspilsētām 2014 – Rīgu un Ūmeo (Zviedrijā), kā arī Pori (Somijā).

Pasākuma norises laiks no plkst. 18 līdz 01.

Visas norises apmeklētājiem pieejamas bez ieejas maksas.

Rīgas Porcelāna muzejā – kinētiskā keramikas skulptūra 'Pil(n)mēness'

Publicitātes foto
Rīgas Porcelāna muzejā (Kalēju ielā 9/11) no plkst. 19 līdz 23 varēs aplūkot kinētisku keramikas instalāciju pasākumā "Pil(n)mēness".

Kustīgais keramikas objekts veidots izmantojot dažādus priekšmetus ar noteiktu šķidruma caurlaidību un sašķidrinātu (baltās keramikas) lejmasu, kas pakāpeniskā pilēšanas procesā uz īpaši sagatavotas plaknes veidos kompozīciju, kas rosinās asociācijas ar mēness virsmas reljefu.

Mākslas darba autores – jaunās keramiķes Sigita Olte, Madara Rozentāle, Ilma Strazdiņa un Katrīna Zaļuma. Rīgas

Porcelāna muzejā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt arī keramiķa Daiņa Lesiņa personālizstādi "Ēnas".

VEF kultūras pilī – laikmetīgā cirka izrāde 'Mouvinsitu'

Foto: Publicitātes foto

Latvijas Jaunā teātra institūts Baltajā naktī iepazīstinās ar laikmetīgā cirka māksliniekiem – francūžu Borisa Gibē un Florāna Hamona projekta "Mouvinsitu" pasaules pirmizrādi, ko papildina asprātīgu un poētisku video darbu izstāde.

Izrāde apvieno laikmetīgās dejas, vizuālās mākslas, kino un cirka elementus un ar kustības palīdzību uzbur nereālus, fiktīvus mirkļus, kas ļauj gluži fiziski sajust tukšumu, zaudēt realitātes sajūtu un uzrakstīt kino scenāriju uz skatuves.

Izrāde "Mouvinsitu" notiks VEF Kultūras pils zālē 6. septembrī plkst. 19. Izrādē nav teksta un tā ir paredzēta skatītājiem no 8 gadu vecuma.

Video izstāde būs apskatāma VEF Kultūras pils foajē no plkst. 18 līdz 21.

"Mouvinsitu" autori ir mākslinieki Boriss Gibē un Florāns Hamons no Parīzes. Boriss kopš agras jaunības ir iepazinis gan cirka dzīvi, gan dzīvi bez mājām. 1996. gadā viņš nodibināja kompāniju "Zampanos", pēc tam daudz ceļoja un strādāja teju visās vadošajās jaunā cirka kompānijās Francijā. Florāns ir kinorežisors ar akrobāta izglītību un laikmetīgās dejas pieredzi, kurš šobrīd līdzās citiem projektiem strādā arī ar vienu no visslavenākajām cirka kompānijām Francijā un Eiropā "Theatre Dromesko".

Kino 'K.Suns' un 'Splendid Palace' - unikāla iespēja redzēt 39 latviešu filmas

Foto: RIA Novosti/Scanpix

Starptautiskais filmu festivāls "2ANNAS" piedāvā skatītājiem unikālu iespēju pirms pašas festivāla norises oktobrī kino cienītājiem noskatīties 39 jaunākās Latvijā veidotās īsfilmas.

Iepazīstinot Rīgas un tās viesus ar arvien plašāku popularitāti gūstošo īsfilmas formātu, 6. septembrī visas nakts garumā tiks izrādītas visas Baltijas īsfilmu konkursam iesūtītās filmas. Seansi būs skatāmi divos kinoteātros: "Splendid Palace" mazajā zālē, kur katra seansa sākumā būs iespēja noskatīties arī leģendāro Meljesa īsfilmu "Ceļojums uz Mēnesi" (1902), kā arī otrajā kinoteātrī - "KSuns".

Līdztekus filmu seansiem Baltās nakts apmeklētājus iepriecinās arī audiovizuāla performance "Andalūzijas suns" telpās. Programmu ar devīzi "Dzīve – tas ir kino!" īstenos iemīļotais DJ Roberts Gobziņš un VJ Linda Konone.

"Šī ir unikāla iespēja noskatīties jaunākos darbus no Latvijas, jo liela daļa šo darbu nekur citur neparādīsies," par 2ANNAS programmu Baltajā naktī stāsta festivāla programmu direktore Anna Veilande – Kustikova. "Esam pārliecināti, ka šodienas īsfilmās redzamas rītdienas pilnmetrāžas filmu tendences, tāpēc varam teikt, ka šajā notikumiem bagātajā naktī būs iespēja ieraudzīt nākotnes Latvijas kino tendences," par kinoseansos skatāmajām, dažādajām programmām stāsta Anna Veilande – Kustikova.

Programma "Splendid Palace" skatītājiem būs pieejama no plkst. 18 līdz 03, savukārt "K.Sunī" no plkst. 23:00 līdz 03:00.

Festivāla pārstāvji aicina ikvienu viesoties arī "Andalūzijas suns" telpās no plkst. 22:00 līdz pat 03:00, kur arī apmeklētāji tiks aicināti sekot devīzei "Dzīve – tas ir kino!", lai gan precīzākas detaļas par šo aicinājumu netiek izpaustas. Uzstāšanās paredzēta laika posmā no plkst. 22:00 līdz 23:30, no plkst. 00:00 līdz 01:30, kā arī no plkst. 02:00 līdz 03:00.

Ziepniekkalnā - šokolādes darbnīca bērniem un ansamblis 'Kaukāzs'

Foto: Privātais arhīvs

Projektā "Labas vietas TALKA" sālsmaize gaidāma Ziepniekkalnā, skvērā Dižozolu un Valdeķu ielas krustojumā.

Atklāšanas dienu no plkst.16 aizpildīs pēdējie ierīkošanas darbi un Ziepniekkalna pašportretu darbnīca visiem iedzīvotājiem neatkarīgi no vecuma, kā arī "Laimas" šokolādes darbnīca bērniem.

Plkst.17 notiks ansambļa "Kaukāzs" priekšnesums un meistarklase, bet plkst.18.15 tiks iestādīti ozoliņi ar laba vēlējumiem jaunajai vietai. Savukārt no plkst.19.30 - tiks iesildīta Ziepniekkalna jaunā deju grīda ar salsas meistarklasi "Dance Star" studijas izpildījumā.

Vakara noslēgumā plkst.21 tiks iedegtas gaismas Ziepniekkalna logos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!