Foto: Publicitātes foto
Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) izsludinājis konkursu Latvijas simtgades svētku Deju lieluzveduma mākslinieciskajai koncepcijai, kurā piedāvājumus var iesniegt līdz 25. novembrim.

Latvijas Republikas simtajā gadadienā 2018. gada 18. novembrī "Arēnā Rīga" notiks Deju lieluzvedums, kura mērķis ir vienotā mākslinieciskā uzvedumā atklāt deju formu un žanru daudzveidību izcilu dejotāju - solistu un grupu izpildījumā, informē LNKC sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Bika.

LNKC rīkotā konkursa mērķis ir noteikt labāko Latvijas Republikas simtgades svētku Deju lieluzveduma māksliniecisko koncepciju un radošo grupu - māksliniecisko vadītāju, režisoru un scenogrāfu - tās īstenošanai.

Uzvedums ir dramaturģisks, tas jāveido, izmantojot dejas formu daudzveidību, iekļaujot tajā profesionālo deju - baletu un laikmetīgo deju, amatiermākslas deju - skatuvisko tautas deju un mūsdienu deju, kā arī sporta deju. Uzvedums jāveido gan no stilistiski viendabīgiem deju priekšnesumiem, gan priekšnesumiem, kas vienlaikus apvieno vairākus deju stilus.

Interesenti ar konkursa nolikumu var iepazīties LNKC mājaslapā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!