Foto: DELFI

Koši tērpi un grims, prātam neaptverama ķermeņu plastika, apžilbinošas akrobātikas prasmes un draiski joki – šie ir tikai daži vārdi, lai kaut nedaudz ieskicētu trešdienas, 20. septembra, vakarā "Arēnā Rīga" notikušo pasaulslavenā "Saules cirka" ("Cirque du Soleil") izrādi "Varekai". Ieskatam piedāvājam fotoreportāžu no krāšņā uzveduma pirmās daļas.

Šova "Varekai" pamatā ir stāsts par sengrieķu Ikaram līdzīgu būtni, viņa kritienu, spārnu zaudēšanu un nonākšanu mistiskā, noslēpumainā mežā. Tur viņš sastop raibu bandu – visdažādākos meža mošķus un daiļās būtnes, lai atkal atrastu spēju staigāt un dzīvot bez spārniem.

"Varekai" šovs veidots kā dažādu mākslu sintēze. Laikmetīgā cirka žanri – teatralizēti ielu cirka uzvedumi un augsta līmeņa gaisa akrobātika – šovos saplūst ar mūziku, dizainu, deju, video un grima mākslu. Starptautiskajā "Varekai" trupā piedalās 50 mākslinieki no 13 valstīm, tostarp – seši dziedātāji un mūziķi, kā arī vēl 50 cilvēki – treneri, fizioterapeiti un administratīvais personāls, kas cirka māksliniekiem palīdz katru reizi no jauna radīt noslēpumaino mežu un Ikara stāstu.

Biļetes uz turpmākajām izrādēm, kas norisināsies līdz pat 24. septembrim, iespējams iegādāties "Cirque du Soleil" biļešu tirdzniecības sistēmā un "Biļešu servisa" kasēs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!