Foto: stock.xchng

Sestdien, 24.janvārī koncertzālē "Rīga" notiks uzņemšana atjaunotā Latvijas Jaunatnes teātra aktieru studijā. Tādejādi tiks atjaunota viena no ilggadējām Jaunatnes teātra tradīcijām.

Jauno aktieru studija savulaik ilgus gadus darbojās Jaunatnes teātra paspārnē un līdz ar Jaunatnes teātra darbības atjaunošanu, kas aizsākās ar muzikālās izrādes "Un atkal Pifs" pirmizrādi 3.janvārī, arī jauno aktieru studija savu darbību uzsāks jau šonedēļ.

"Studijas audzēkņiem būs iespēja ne tikai apmeklēt nodarbības profesionālu aktieru, režisoru, vokālo pedagogu, horeogrāfu, grimma mākslinieku un citu profesionāļu vadībā, bet arī piedalīties Jaunatnes teātra iestudējumos un izrādēs nākotnē", stāsta Jaunatnes teātra mākslinieciskais vadītājs Ivars Lūsis.

Kā pasniedzēji šajā aktieru studijā strādās Zigurds Neimanis, Raimonda Vazdika, Madara Celma, Ginta Krievkalna, u.c., bet regulāri notiks dažādu skatuves mākslinieku meistarklases.

Jauno aktieru studijā uzņemšana notiks divas vecuma grupās - no 6 līdz 12 un no 13 līdz 20 gadus veciem jauniešiem, kuri vismaz daļu savas dzīves vēlas saistīt ar skatuvi.

Uz pirmo atlases kārtu pretendentiem jāsagatavo dzejolis un dziesma, kā arī būs jāatbild uz žūrijas jautājumiem. Atlase notiks sestdien, 24.janvārī pl. 12.00 koncertzālē "Rīga" (Latvijas Zinātņu akadēmijā). Papildinformācija pa tālruni 25555520.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!