Foto: Publicitātes foto
Ģertrūdes ielas teātrī 4. novembrī plkst. 19.00 notiks pirmizrāde Mārtiņa Eihes iestudējumam "Taņas dzimšanas diena", portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

Izrādes pamatā ir Latvijas iedzīvotāju atmiņas, pārdomas un refleksijas par Latviju 20. gadsimtā, kas apkopotas Gētes institūta Rīgā, Ģertrūdes ielas teātra un citu partneru kopīgi veidotā projekta "Tavas atmiņas Latvijas nākotnei" ietvaros.

Izrādes radošā komanda – dramaturģe Laila Burāne, režisors Mārtiņš Eihe, māksliniece Ieva Kauliņa, aktieri Jānis Kronis un Jana Ļisova, mūziķis Artūrs Čukurs – cilvēku iesūtītos stāstus un atmiņas pārveidojuši ceļojumā uz privātām un kolektīvām atmiņu telpām.

Skatītāji tiek aicināti kļūt par ciemiņiem gaviļnieces Taņas dzimšanas dienas svinībās. Kā jau katrā plašākas saimes kopā būšanas reizē sanākušie neviļus sāk atminēties dažādus gan labi zināmus, gan rūpīgi slēptus un nereti pretrunīgus notikumus dzimtas vēsturē, un risināt sarunas ne tikai par pagātni, bet arī par nākotni un sabiedrību, kurā dzīvojam.

Izrādes radošā komanda: režija: Mārtiņš Eihe; telpa un kostīmi: Ieva Kauliņa; dramaturģija: Laila Burāne; piedalās: Artūrs Čukurs, Mārtiņš Eihe, Jānis Kronis, Jana Ļisova.

Izrādes projekta vadītāja: Maija Pavlova; idejas autors: Deniss Hanovs; izrāde latviešu valodā, epizodiski skan krievu un vācu valoda.

Producents: Ģertrūdes ielas teātris sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā.

Tuvākā izrāde: 2016. gada 18. novembrī plkst. 13.00

Biļetes uz šo un citām Ģertrūdes ielas teātra izrādēm iespējams iegādāties GIT mājaslapā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!