Foto: Gunārs Janaitis

Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzeja tradicionālajās "Sarunās Smiļģa kabinetā" 18. maijā plkst. 18.00 viesosies aktrise Lāsma Kugrēna, portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

Kā raksta pasākuma rīkotāji, izcilā aktrise Lāsma Kugrēna teātri pazīst no visām pusēm, jo radošās darbības sākumā Liepājas teātrī strādājusi gan par ģērbēju un suflieri, gan palīgsastāva aktrisi, bet no 1975. gada ir Nacionālā (toreiz Drāmas) teātra aktrise. Liriskas un spriganas meitenes, mīlētājas un intrigantes, dramatiskas varones, karalienes un dzīvesgudras un noslēpumainas sievietes – pilnā mērā raksturo viņas skatuviskā talanta amplitūdu. Rūdolfa Blaumaņa Ieviņa, Pindacīša, Kristīne Viljama Šekspīra Džuljeta un Frīdriha Šillera Elizabete, Mazā Boije un Ponija Cepurīte, Henrika Ibsena Heda Gablere un Alvinga kundze un daudzas citas varones ir sajūsminājušas, un sajūsmina Lāsmas Kugrēnas talants, profesionalitāte un personības starojums.

Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā jau trešo sezonu turpinās Sarunas Smiļģa kabinetā. Šī gada katra mēneša trešajā ceturtdienā no plkst. 18.00 līdz 19.30 sarunājamies ar spilgtām Latvijas teātra personībām, kuras savā mākslinieciskajā darbībā vistiešākā veidā pierāda Eduarda Smiļģa proponēto klasisko trīsvienību: "Skaidrība. Vienkāršība. Kaislība". Sarunu vada muzeja vadītājs, profesors Jānis Siliņš.

Biļešu cenas - pieaugušajiem 4 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 2 eiro.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!