Foto: Publicitātes foto

Liepājas teātris savu 111. sezonu noslēgs ar režisora Dž.Dž.Džilindžera jauniestudējumu – britu dramaturga Dereka Benfīlda komēdiju "Paldies Tev, draudziņ!", kas pirmizrādi piedzīvos 2. jūnijā. Iestudējums top pēc lugas "Up and Running", portālu "Delfi" informē teātra pārstāve Zanda Borga.

Galvenā loma iestudējumā atvēlēta aktierim Egonam Dombrovskim. Viņš iejutīsies TV šova vadītāja Patrika Samnera lomā, kurš pamazām sācis zaudēt savu zvaigznes statusu. Lai atgūtu popularitāti, viņš sarunā savā dzīvoklī tikties ar producentu Regu. Kā komēdijās ierasts, it kā ikdienišķo situāciju sarežģīs fakts, ka Regs, kuram ir ārkārtīgi augsti tikumības standarti, Patrika dzīvoklī uz dīvāniņa ieraudzīs neatvairāmi skaistu sievieti, labi zinot, ka Patrika sieva atrodas Parīzē. Tad kas ir sieviete uz dīvāniņa? Un kā izkļūt no šīs situācijas, nezaudējot reputāciju Rega acīs?

Izrādē piedalīsies arī aktieri – Viktors Ellers, Gatis Maliks, Anete Berķe, Signe Dancīte un Ilze Jura.
Režisors šoreiz veido arī skatuves iekārtojumu un skaņu celiņu, darbā pie izrādes viņam palīdz asistente un horeogrāfe Linda Kalniņa, kostīmu māksliniece Ramona Lazda un gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis.

Lugu no angļu valodas tulkojusi Evita Mamaja.

Izrādi iespējams noskatīties arī 3., 5. un 6. jūnijā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!