Foto: Džeina Saulīte
Ogres novada Kultūras centra lielajā zālē 2. oktobrī pulksten 19.00 varēs noskatīties Daugavpils teātra komēdiju "Hantele killeram", portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

"Hantele killeram" ir jau otrais režisora Dž.Dž.Džilindžera iestudējums Daugavpils teātrī. Izrādes pamatā ir krievu dramaturģes Olgas Tuhaņinas luga "Hantele". Tā vēsta par kāda filologa gaitām jaunā arodā, kurā viss neizdodas, kā sākotnēji bija iecerēts. Fjodors, kurš ir liels evenku un čukču literatūras zinātājs, nolemj pievērsties "killera" profesijai! Kā gan sevī nepārliecinātais filologs spēs pierādīt, ka ir pieredzes bagāts speciālists "problēmu likvidēšanā"?

Kā sola izrādes anotācija, skatītājus gaida amizanti pārpratumi un negaidīti pavērsieni komēdijā par neizdzīvotiem sapņiem, atriebes kāri un mīlestību, bet arī neatstās stindzinoša realitātes apziņa, ka izmisumā tiek pieņemti nepārdomāti lēmumi, naids mēdz uzvarēt saprātu un par kļūdām vienmēr kādam jāmaksā.

Filologa Fjodora lomas atveidotājs aktieris Māris Korsiets dalījās savās pārdomās par iestudējumu: "Es ceru, ka pēc šīs izrādes noskatīšanās, skatītājs aizies ar apziņu, ka viss sliktais, kas kādreiz tev nodarīts, jāatstāj pagātnē."

Izrādē piedalās Māris Korsiets, Andris Bulis, Maija Korkliša, kā arī "Spēlmaņu nakts 2017" balvas "Gada jaunais skatuves mākslinieks" ieguvēja Zanda Mankopa. Iestudējuma scenogrāfiju veidoja Kristians Brekte, kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone, režisora asistente un horeogrāfe – Linda Kalniņa, gaismu mākslinieks – Sergejs Vasiļjevs.

Biļetes – Ogres novada Kultūras centrā un "Biļešu paradīze" kasēs visā Latvijā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!