Foto: Publicitātes attēls

"Delfi" sadarbībā ar Latvijas Teātra darbinieku savienību aicina piedalīties "Spēlmaņu nakts" skatītāju simpātijas balsojumā un izdarīt savu izvēli par 2018/2019. gada sezonas labāko izrādi, aktieri un aktrisi. Atgādinām, ka šā gada "Spēlmaņu nakts" ceremonija notiks 23. novembrī Dailes teātrī.

stamp

Nobalso par savu favorītu šeit!

Balsojums norisināsies no 1. līdz 21. novembrim, pulksten 23.59. Balsojuma uzvarētāji – "Delfi" lasītāju iecienītākā izrāde, kā arī mīļākais aktieris un aktrise – tiks nosaukti "Spēlmaņu nakts" ceremonijas laikā, kā arī publicēti portālā "Delfi". Līdz tam balsojuma rezultāti nebūs redzami!

No vienas IP adreses par savu izvēlēto favorītu 24 stundu laikā var nobalsot vienu reizi. "Delfi" atgādina, ka vienā reizē var balsot arī par diviem un vairāk kandidātiem, bet atkārtoti par vienu un to pašu – reizi 24 stundās.

Kategorijā "Labākā izrāde" balsojumā piedalās visi iestudējumi, kas uz "Spēlmaņu nakts" balvu pretendē kategorijās "Gada lielās formas izrāde", "Gada mazās formas izrāde", "Gada izrāde bērniem" un "Gada izrāde pusaudžiem". Savukārt publikas simpātijas balsojumā par skatītāju iemīļotāko aktrisi un aktieri piedalās skatuves mākslinieki, kuri balvai nominēti kategorijās "Gada aktieris" un "Gada aktrise".

Lietojot rīkus reklāmu bloķēšanai, balsojums nav pieejams.

"Spēlmaņu nakts" ir gadskārtēja Latvijas teātru balvu pasniegšanas ceremonija, kurā balvas - "Skatuves naglas", tiek pasniegtas iepriekšējās sezonas labākajiem iestudējumiem, aktieriem un režisoriem. "Spēlmaņu nakts" ceremonija tradicionāli notiek 23. novembrī – izcilā latviešu režisora Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā.

Pirmo reizi "Spēlmaņu nakts" ceremonija notika 1994. gadā. Kopš 1996. gada tiek pasniegta balva par mūža ieguldījumu teātra mākslā. Šogad balvu par mūža ieguldījumu saņems aktieri Rihards Rudāks un Jānis Dreiblats.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!