Foto: Publicitātes foto
Ziemassvētku vakars ir īpašs ar ģimenisko noskaņu, ko radam ar izpušķotu eglīti, svētku mielastu un sarūpētām dāvanām saviem tuvākajiem cilvēkiem. Dāvanas vecākiem ir vienas no svarīgākajām, ar to pasniegšanu paužam savu uzmanību un mīlestību, jo bez vecākiem mēs kā bērni nebūtu iepazinuši Ziemassvētku brīnumu un pacilājošās svētku sajūtas, ko tagad varam nodot tālāk saviem bērniem.

Izvēloties dāvanu, svarīgi to paturēt noslēpumā, lai nezustu pārsteiguma moments. Jāņem talkā savas novērošanas spējas - jāpamana lietas, kas kvalitatīvi varētu uzlabot vecāku ikdienu, atbalstītu viņu hobijus, aizraušanās vai intereses. Noderīga varētu būt saruna par vēlmēm un nākotnes plāniem, kurus ar savu dāvanu Jūs varētu atbalstīt. Pēc tam jau atliek klausīt sirds balsij un izvēlēties piemērotāko dāvanu.

Virtuves tehnika

Vienmēr gards ēdiens un bagātīgs svētku galds – mammas ir īsti meistari, lai ar savām prasmēm uzburtu prieku acīm un baudu pašiem ēdājiem. Tāpēc dažas ierīces virtuvē varētu radīt patiesu prieku.

  • Mikseris ar statīvu

Izvēlaties lietošanā drošu un ilglaicīgu ierīci ar nerūsējoša tērauda asmeņiem un bļodu. Ierīce, kurā mikseri var atvienot no bļodas, sniegs papildu funkcionalitāti, ja nepieciešams ātri sakult, uzputot vai samaisīt produktus nelielā daudzumā. Savukārt ievietots statīvā, mikseris bez roku papildus piepūles sakuls olu baltumus vai sagatavos mīklu.

Ja vecāki ir pārliecināti kafijas dzērāji un joprojām lieto krūzē uzlietu kafiju, tad jauna kafijas pagatavošanas ierīce viņus noteikti varētu iepriecināt. Iespēja pagatavot dažādus kafijas dzērienus, ikdienas kafijas dzeršanas rituālam piešķirs jaunu noskaņu un ik rītu atgādinās par pašiem dāvinātājiem.

  • Pārtikas žāvētājs sēnēm un augļiem

Bieži vecāki aizraujas ar saimniekošanu dārzā, ar izaudzētā pārvēršanu garšīgos konservējumos, ievārījumos un mērcēs. Viņu aizrautību pārtikas sagatavošanā varat atbalstīt ar vairākām ļoti noderīgām ierīcēm, un pārtikas žāvētājs ir viena tādām. Ar to var ātri un efektīgi žāvēt sēnes, garšaugus, augļus un dārzeņus. Pateicoties rūpīgi izstrādātiem žāvēšanas parametriem, tas ļauj saglabāt ne tikai produktu uzturvērtību un garšu, bet arī ietaupīt procesā patērēto elektroenerģiju.

  • Vakuuma iepakotājs

Vēl viena ierīce, kas palīdz nodrošināt, ka pārtika saglabājas ilgāk svaiga. Izsūknējot gaisu un izveidojot hermētisku blīvējumu, vakuuma ierīce palīdz saglabāt pārtikas dabiskās garšas un uzturvērtības. Veselīgs, vitamīniem bagāts uzturs, galu galā, ir pamats vecāku veselībai un dzīves optimismam.

Preces labsajūtai

Gada tumšajā laikā vairāk pievēršam uzmanību siltām, teksturētām mājas tekstila lietām: dekoratīviem plediem, gultas veļai, siltām segām.

  • Gultas veļa

Flaneļa un satīna gultas veļa ir vispiemērotākā gada aukstajai sezonai. Premium satīna gultasveļas komplekti ir viena no praktiskākajām izvēlēm. Satīns ir ļoti mīksts, gluds un patīkams audums, kas nomierina ādu, atslābina ķermeni un noskaņo atpūtai. Flaneļa audums ir patīkams uz tausti, ar dabīgi sildošu tekstūru.

  • Dabīgu šķiedru segas

Gulēšanas komfortu un ķermenim atbilstošu temperatūru vislabāk nodrošina dabīgo šķiedru segas. Tā, piemēram, kamieļu vilnas sega, kas izgatavota no dabīgām kamieļu vilnas šķiedrām, ir viegla, mīksta, ar lieliskām termoregulācijas īpašībām, kas vasarā atvēsina, bet ziemā sasilda.

  • Kāju sildītājs ar masāžas funkciju

Pēc aktīvas un darbiem piepildītas dienas kāju sildītājs ar iebūvētu masāžas funkciju sniegs kājām atpūtu un nodrošinās patīkamu relaksāciju visam ķermenim.

Preces veselībai

Muguras un locītavu sāpes jebkurā vecumā nav retums, tādēļ ierīces, kas palīdz mazināt sāpes un stimulē asinsriti, ir nepieciešamas ikvienā ģimenē, kuras locekļi saskaras ar šādām problēmām.

  • Kakla un muguras masētājs

Aparāts ar zemfrekvences elektrisko impulsu palīdzību nodrošina pareizu muskuļu relaksāciju, vienlaikus sniedzot ārstējošu efektu.

  • Viedais pulkstenis

Ar veselībai svarīgu rādītāju nolasītāju ikdienas gaitās.

  • Nūjošanas inventārs

Iešana ātrā gaitā tikai 30 minūtes katru dienu var uzlabot sirds un asinsvadu sistēmu, kā arī stiprina kaulus un muskuļus.

Ziemassvētki ir labs iemesls, lai uzdāvinātu kādu ļoti noderīgu iekārtu vai mēbeli, kas būtiski uzlabotu vecāku sadzīvi. Dīvāni, veļas un trauku mazgājamās mašīnas nereti ir ļoti gaidītas Ziemassvētku dāvanas.

Vairāk ideju dāvanām vecākiem atradīsiet šajā rakstā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!