Foto: Kadrs no video

Ar kompozīciju "traks" pašmāju eksperimentālā roka duets "Mona De Bo" piesaka savu ceturto albumu "Īstenībā". Grupu veido ģitārists Edgars Rubenis un bundzinieks Edgars Eihmanis

Edgars Rubenis par dziesmu stāsta: "Ideja kompozīcijai "traks" radās pagājušajā vasarā pie Kālezera. Bijām divatā izbraukuši no pilsētas, lai spēlētu un, iespējams, nonāktu pie jauna materiāla. Pēc divām nedēļām mēģinājumu telpā mums bija vesela kolekcija ar skaņu skicēm. "traks" pamatā ir viena no tām."

Gaidāmā albuma tapšanas procesu otrs grupas dalībnieks - Edgars Eihmanis - raksturo: "Pēdējo gadu daudz strādājām gan kopā, gan atsevišķi. Salīdzinot ar pēdējiem albumiem, esam mainījuši spēles manieri un stilistiku. Savā ziņā esam atgriezušies pie tā, ko darījām pirms desmit gadiem."

Albums "Īstenībā" tapis no 2014. jūlija līdz 2015. gada jūlijam. Vairākos skaņdarbos kā līdzautori piedalās Rūdolfs Macats un Krists Auznieks. Ierakstu izdevniecības "I Love You Records" apgādā ieraksts nāks klajā novembra sākumā. "Mona De Bo" iepriekšējais albums "Pag pag" iznāca 2012. gadā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!