Foto: Publicitātes foto
Pēc ilgākas radošas pauzes šopavasar pie klausītājiem ar jaunu Imanta Kalniņa dziesmu "Vēl es turu tavas rokas" atgriezusies grupa "Autobuss debesīs".

"Autobuss debesīs" – "Vēl es turu tavas rokas"

$sound_file = "http://www.delfi.lv/temp/audio/AutobussDebesis_EsVēlTuruRokasTavas.mp3"; include "$includes_dir/articleincludes/audioplayer.inc"; ?>

Kā portālam "Delfi" stāsta grupas pārstāvji, šī dziesma ir pilnīgi jauns komponista Imanta Kalniņa veikums ar Broņeslavas Martuževas dzeju. Tā ir priekšvēstnesis šā gada jaundarbu klāstam, kuru klausītāji pirmo reizi pilnā apjomā varēs novērtēt šāgada Imantdienās Cēsu pils parka estrādē.

75. jubilejas gadu komponists Imants Kalniņš uzsācis savas mūzikas kolektīviem dāvājot vairākas jaunas dziesmas, tostarp vairāki skaņdarbi īpaši komponēti grupai "Autobuss debesīs".

"Dziesmā "Vēl es turu tavas rokas" nedaudz tautiskā noskaņā ieskanas gan jaunas vēsmas, gan sadzirdams tas pats vecais labais "Autobuss debesīs" un jūtams nepārprotamais Imanta Kalniņa mūzikas rokraksts," skaņdarbu raksturo "Autobuss debesīs" mūziķi.

Pēc vairāku gadu radošas pauzes un retākas koncertdarbības, šogad grupa "Autobuss debesīs" veikusi vairākus ierakstus, kā arī gatavojas vairākiem nozīmīgiem un vērienīgiem koncertiem – 28. maijā grupa piedalīsies Imanta Kalniņa 75. gadu jubilejas koncertos Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars", muzicējot kopā ar Liepājas simfonisko orķestri, bet 9. jūlijā muzicēs ikgadējos Imanta Kalniņa mūzikas svētkos "Imantdienas", kas tradicionāli norisinās Cēsu Pils parka estrādē.

Ņemot vērā, ka šogad jubileju svin ne vien komponists Imants Kalniņš, bet arī pašām Imantdienām aprit 40 gadu jubileju, koncertā sagaidāmi vairāki īpaši pārsteigumi.

Biļetes uz šiem koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un internetā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!