youtube:rnkpNuIw8VM

1. novembrī publicēts jauns grupas "Prāta vētra" dziesmas "Waterfall" premikss, ko veidojis jaunais producents Rūdolfs Elviss Zariņš jeb REZarin. Diennakts laikā tas deju mūzikas kanālā "Tasty Network" noklausīts jau vairāk nekā 10 000 reižu, portālu "Delfi" informē izdevniecības "Mikrofona ieraksti" pārstāvis Guntars Račs.

Kompānija "Mikrofona ieraksti", gatavojoties savam 20 gadu jubilejas koncertam "Arēnā Rīga, kas notiks 9. novembrī, pārcilājot arhīvus, atrada arī 2001. gadā veiktā grupas "Prāta Vētra" dziesmas "Waterfall" ieraksta balss celiņus. Šis atradums deva ierosmi izveidot jaunu dziesmas remiksa versiju.

Pirmo jaunā remiksa versiju izveidoja producentu apvienība "Boyza II" ar Lotaru Lodziņu priekšgalā, kuri jau 2001. gadā to bija vienu reizi paveikuši. Tolaik remiksu izveidoja arī viens no visu laiku veiksmīgākajiem latviešu deju mūzikas producentiem Ralfs Mākulis (BTH). Šī versija tika nominēta Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvai. Singlu 2001. gadā dažādās valstīs izdeva angļu kompānijas "EMI Records" nodaļas.

Bet šogad, kad jau bija sagatavota jaunā "Boyza II" remiksa versija un grupa bija noklausījusies rezultātu, Renārs Kaupers nolēma pārdziedāt balss celiņus no jauna. Iegūstot jaunos balss celiņus, radās doma pieaicināt arī citus deju mūzikas producentus, lai izveidotu vēl kādu mūsdienīgu remiksu un "MicRec" to šoreiz uzticēja jaunajam un talantīgajam producentam Rūdolfam Elvisam Zariņam jeb "REZarin", kurš šogad veidojis arī dziedātāja Justa dziesmas "Heartbeat" remiku, kas iekļuva Anglijas izdevuma "Music Week" apkopotajā "UK Upfront Club Top 40".

Producenta REZarin izdotās dziesmas guvušas atbalstu no pasaulē zināmiem dīdžejiem un producentiem. Pērn viņa dziesmu ''About You'' tika atskaņota DJ Hardwell radio šovā. Dziesma ''I Got That'' un Justa "Heartbeat" remikss šogad tika atskaņots populārajā Don Diablo radio šovā. Savos DJ setos REZarin producētos skaņdarbus iekļāvuši tādi pasaulē pazīstami mākslinieki kā Robins Šulcs un Maiks Viljamss.

Jaunos remiksus varat lejupielādēt un klausīties arī "Spotify" un "iTunes".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!