Provokatīvā pašmāju grupa "Ryga" laidusi klajā jaunu dziesmu "Say You Love Me Now", kas ir priekšvēstnesis topošajam grupas debijas albumam. Dziesma dzīvajā izpildījumā skanēs ari topošajā Dailes teātra izrādē "Bannija Manro nāve", ko pēc tāda paša nosaukuma Nika Keiva romāna iestudē režisors Dž. Dž. Dzilindžers.

Kā portālu "Delfi" informē grupas izdevējs "Mikrofona ieraksti", "Ryga" debijas albums "Catch Her Grove" tiks izdots aprīlī. Vienlaicīgi ar Latviju, albums būs pieejams arī Vācijā, Šveicē un Austrijā, kur to sadarbībā ar ierakstu kompāniju "Mikrofona ieraksti" izplatīs pazīstamais britu zīmols "Rough Trade". Lielākā daļa albuma un arī jaunā dziesma "Say You Love Me Now" ir ierakstīta sadarbībā ar "Labo ierakstu studija". Dziesmas ierakstīja un miksēja Jānis Kalve.

Jaunas dziesmas video filmēts Lietuvas skaistākajās Baltijas jūras piekrastes vietās - Kuršu kāpā un Palangā. Video veidotāji ir grupas līderis Mārcis Judzis un Ritvars Bluka, kurš gan filmēja, gan arī kopā ar Mārci veica montāžas darbus. Filmēšanai tika izmantots gandrīz antīks Citroen CX automobilis, kuru gan nācās pa ceļam mazliet pielabot. Ceļojums un filmēšana ilga divas dienas.

Kā minēts, no 31. marta dziesma būs klausāma arī dzīvajā izpildījumā Dailes teātra jaunajā izrādē "Bannija Manro nāve", kuru pēc austrāliešu mūziķa Nika Keiva tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem iestudē režisors Dž. Dž. Džilindžers. Teātra izrādē piedalīsies arī grupa "Ryga" un uz skatuves izpildīs vairākas no gaidāmā albuma dziesmām. Galvenajā lomā būs Artūrs Skrastiņš, bet scenogrāfiju veido Kristians Brekte.

Mārcis: "Izrādes komandā ir daudzi fantastiski mākslinieki. Ar nepacietību gaidu, kad varēsim atkal spēlēt uz Dailes teātra skatuves!".

Šī nav Mārča un grupas "Ryga" pirmā sadarbība ar teātri, jo jau 2014. gadā grupa piedalījās slavenā lietuviešu režisora Oskara Koršunova "Dailē" iestudētajā izrādē "Izraidītie", kurā arī skanēja "Ryga" mūzika pašas grupas izpildījumā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!