youtube:n-UGG7rII-Y

Trešdien, 6. septembrī, 1. Latvijas Rokkafejnīcas telpās leģendārais mūziķis Harijs Zariņš kopā ar draugiem prezentēja savu jaunāko veikumu – dziesmu "Man ir viss", kuru iedziedājusi Aija Andrejeva, kā arīdzan atklāja šoruden gaidāmās jubilejas tūres "Tu un es" plānus.

"Esmu Aijai apsolījis, ka ik pa brīdim viņai uzrakstīšu kādu dziesmu; tagad savu solījumu esmu izpildījis, un ceru, ka cilvēkiem šis skaņdarbs, kas stāsta par mūžseno tēmu – mīlestību –, patiks," teic mūziķis.

Savukārt par šoruden gaidāmo 60 gadu jubilejas tūri "Tu un es", kas sāksies 15. septembrī ar koncertu Nīgrandē, Harijs Zariņš saka: "Lai gan skaitlis 60 diez kā man nepatīk, tomēr jubilejas ir jāsvin, un to nolēmu darīt, sarīkojot koncerttūri, kurā piedalīsies mani mīļākie dziedātāji un domubiedri: Alex, Aija Andrejeva, Dināra Rudāne, Antra Stafecka un Buks (Jānis Buķelis) un, protams, grupa "Colt". Turklāt pie viena svinēsim arī dziedātāja Ata Ieviņa 30 gadu jubileju, un man šķiet, ka šis gadskaitlis izskatās daudz labāk par manējo."

Koncertos skanēs gan Harija Zariņa, gan Rolanda Majora dziesmas visdažādākajos salikumos – nebijušos duetos un trio, taču pagaidām netiek atklāts, kuri dziedātāji tajos apvienosies, jo, kā saka pats jubilārs – nav interesanti uzreiz atklāt visas kārtis. "Protams, programmā esam iekļāvuši manas zināmākās un populārākās dziesmas, taču šoreiz došu vārdu arī Rolanda rakstītajām dziesmām, jo pēdējā laikā pats vairāk esmu pievērsies tieši dziesmu tekstu sacerēšanai," vēl piebilst H. Zariņš.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!