Foto: Publicitātes foto

Tuvojoties pirmajai adventei, dziedātāja Ginta Krievkalna un Arstarulsmirus izdod kopīgu singlu "Tavām acīm".

Abiem mūziķiem šī ir pirmā sadarbība, kuras iniciatore bija Ginta: "Es ļoti vēlējos muzikālajā darbībā pamēģināt ko tādu, kas man būtu pilnīgi nepazīstams. Sākotnēji man bija cita dziesma piedāvajumā, bet Arstarulsmirus nāca ar man pilnīgi jaunu skatījumu uz to, kā vispār būtu jātop dziesmai un patiesībā tieši to arī biju vēlējusies. Viss radīšanas process man bija kā paraudzīšanās citām acīm uz it kā ierastām lietām, līdzīgi, kā tas ir pašā dziesmā."

"Ne mazums reižu attiecībās ar līdzcilvēkiem ir nācies piedzīvot izaicinošus mirkļus, kad komunicējot, esmu bijis pārņemts ar vēlmi būt saprastam, un pilnībā aizmirsis pats pacensties saprast otru un paraudzīties uz situāciju no viņa vai viņas skatu punkta. Bieži tikai vēlēk izdodas attapties un domāt par to, kāpēc man tas nebija ienācis prātā savlaicīgi. Veidojot mūsu kopdarbu ar Gintu, fokusējāmies uz to, lai tas mums kļūtu kā mantrisks empātijas atgādinājums, kas protams vēl aktuālāks kļūst tieši gada noslēgumā, kad mūsu dzīves ritma dinamika mēdz pieaugt." par kompozīcijas mērķi dalās Arstarulsmirus.

Dziesmas producents: Arstarulsmirus, mūzikas autori: Kristaps Krievkalns un Arstarulsmirus, ieraksts – Kristaps Krievkalns.

Ierakstā piedalījušās arī Lība Ēce-Kalniņa, Alise Kante un Annemarija Moiseja, ģitārists Linards Šveklis, kontrabass – Staņislavs Judins, sitamie instrumenti – Mārtiņš Miļevskis. Skaņu režija un masters – Sergejs Laletins.

Video izmantoto fotoattēlu autore – Linda Rutule. Video montāža – Mārtiņš Dinsbergs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!