Foto: Publicitātes foto

Maija beigās klajā nāks Latvijas mūziķu veltījuma albums mūziķim Mārtiņam Freimanim un viņa dziesmām "Mans draugs Mārtiņš Freimanis". Albuma izdevēji "MicRec" jau septīto piektdienu pēc kārtas publicē kādu no 15 albumā iekļautajām dziesmām. Šoreiz – liepājnieka Ivo Fomina versiju par populāro dziesmu "Satīties sapīties".

Līdz šim jau publicētas Freimaņa dziesmas, kuras izpilda "Rīgas modes", "Labvēlīgais tips" un Elza Rozentāle, "Musiqq", "Z-Scars", Lauris Reiniks un Rūta Reinika un Arturs Gruzdiņš ar savu grupu "Refleksija".

Dziesmu "Satīties, sapīties" Mārtiņš Freimanis savulaik iedziedāja duetā ar Elīnu Fūrmani. Dziesma 2007. gadā tika īpaši sarakstīta LTV seriālam "Neprāta cena", kurā kā aktieris piedalījās arī pats Mārtiņš.

Ivo Fomins: "Nebija viegli izvēlēties dziesmu. Kopā ar ģitāristu Robertu Dinteru izmēģinājām vairākas, bet šī šķita vispiemērotākā tam, ko vēlējāmies pateikt. Uzskatu to par lielu godu piedalīties šajās projektā, jo Mārtiņš ir dzimis Liepājā un ir viens no tiem, kuri nesa Liepājas vārdu tālāk pasaulē. Žēl ka viņš tik ātri "sadega", domāju, ka mēs būtu sagaidījuši vēl daudz lielisku dziesmu, jo viņš nemitīgi bija radošā procesā. Taču tagad mums ir iespēja viņu godināt, izpildot viņa dziesmas. Domāju, ka viņam viss šis projekts sagādātu lielu prieku. Ar interesi sekoju tam, kā Mārtiņa dziesmas interpretē citi. Šis pavisam noteikti būs neparasts albums".

Gaidāmā albuma dziesmu un izpildītāju saraksts:

"Bums" – "Labvēlīgais tips" un Elza Rozentāle
"Un pirms mēs aizmigām" – Aija Andrejeva
"Ne jau tu, ne jau es" – "Musiqq"
"Redz kā tu ar mani" – "Rīgas modes"
"Tā tas, mās'" – Lauris Reiniks un Rūta Reinika
"Paspēlēsim paslēpes" – Olga Rajecka
"Kā aizdejot līdz rītam" – Katrīna Bindere
"Kad Ēģiptē sniegs" – "Z-Scars"
"Satīties, sapīties" – Ivo Fomins
"Neprāts" – "Līvi"
"Bet maijpuķītēm jāpaliek" – "Refleksija"
"Sapņu tilti" – Mārtiņa Freimaņa draugu koris
"Līdz Himalaju mākoņiem" – Kārlis Būmeisters

Bonuss:

"Draugs" – Mārtiņa Freimaņa draugu koris
"Pie Dieviņa gari galdi" – Mārtiņa Freimaņa draugu koris

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!