Pašmāju apvienība "Franco Franco" izdevusi pirmo skaņdarbu un video "You Look So Good" no gaidāmā albuma, portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.

"Dziesmas mērķis ir mudināt cilvēkus būt drosmīgiem. Tā ir par izvēles brīvību, uzdrīkstēšanos ieskatīties spogulī un pateikt – hei, es esmu lielisks, ar saviem knifiem un īpatnībām. Arī tad, ja neatbilsti sabiedrības noteiktajām normām vai stereotipiem," norāda grupas līdere Elizabete Vētra.

"Dzīves beigās mēs tomēr visi esam vienlīdzīgi – neatkarīgi no ādas krāsas, izskata vai tā, ko mīlam," piebilst Vētra.

Jaunais singls ir priekšvēstnesis "Franco Franco" pirmajam pilnmetrāžas albumam, kuru plānots izdot gada nogalē. "Vai šī dziesma raksturo to, kā skanēs albums? Iespējams. Un tomēr mēs nevelkam robežas žanram, kādā radām mūziku. Tādēļ arī jaunais albums būs eklektisks – ar popa, elektronikas, arī postroka iezīmēm," atklāj grupas ģitārists un dziesmas producents Reinis Kārkliņš.

Iepriekšējais grupas singls "Vadugunis", kas tapa kopā ar reperi Ipstenu Kūnu un Arstarulsmirus, guva plašu klausītāju un radiostaciju atzinību.

"Franco Franco" uzstājušies lielākajos pašmāju festivālos – "Summer Sound", "Positivus", "Fono Cēsis" u.c., kā arī iesildījuši ārzemju mākslinieku Toma Odela un Džesijas Vēras koncertus Latvijā. Grupas kontā ir divi mazalbumi – "Color Me" (2013) un Reiņa Sējāna ("Instrumenti") producētais "Moon + Light" (2016), kas nominēts balvai "Zelta mikrofons" kā viens no labākajiem alternatīvās vai indie-pop mūzikas albumiem.

Šovasar "Franco Franco" varēs dzirdēt festivālā "Playground" (14. jūlijā), kā arī koncertos citviet Latvijā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !