Foto: Kadrs no filmas "Tas ko viņi neredz"

Režisors Staņislavs Tokalovs pabeidzis savas pirmās pilnmetrāžas spēlfilmas – psiholoģiskā trillera "Tas, ko viņi neredz" montāžu, portālu "Delfi" informē filmas veidotāji.

Skatītāji filmu uz ekrāniem Latvijas kinoteātros ieraudzīs šā gada novembrī. Bet jau sestdien, 2. jūlijā, diskusiju festivāla "Lampa" ietvaros Cēsīs notiks ekskluzīva filmas tīzera prezentācija, kur piedalīsies arī pats režisors.

"Filma šobrīd ir samontēta, vēl tikai jāpabeidz skaņas un krāsu pēcapstrāde, kā arī vizuālie efekti," stāsta filmas Tokalovs, "filmu sāksim demonstrēt novembrī – to varēs noskatīties gan skatītāji Rīgas kinoteātros, gan visos citos valsts reģionos."

Filmas "Tas, ko viņi neredz" žanrs ir psiholoģisks trilleris ar zinātniskās fantastikas elementiem – viens no galvenajiem varoņiem filmā ir mākslīgais intelekts. Sestdien, 2. jūlijā, filmas veidotāji aicina visus uz Cēsīm uz festivālu "Lampa", kur LETAs organizētajā diskusijā "Mākslīgais intelekts: cilvēks vs mašīnas" kopā ar datorzinātniekiem un citiem speciālistiem piedalīsies arī Staņislavs Tokalovs. Diskusijas laikā pirmoreiz tiks publiski demonstrēts filmas "Tas, ko viņi neredz" tīzeris. Diskusijas sākums – 2. jūlijā plkst. 18.00.

Staņislava Tokalova spēlfilmas "Tas, ko viņi neredz" uzņemšana norisinajās 2016. gada rudenī Kukšu muižā pie Tukuma un Rīgā. Galvenās lomas filmā atveido Andris Keišs, Arnis Līcītis un aktieri no Krievijas – Katerina Špica un Jevģēnijs Tkačuks.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!