Atklās mākslinieces Sabīnes Verneres personālizstādi
Foto: Publicitātes attēls

No 21. novembra līdz 13. decembrim telpās Brīvības ielā 40 būs skatāma mākslinieces Sabīnes Verneres personālizstāde, portālu "Delfi" informē mākslinieces pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ekspozīciju veido vairākas savstarpēji saistītas darbu sērijas – 33 gleznas tušas tehnikā, kuros Vernere strādā ar arhetipiskiem simboliem, subjektīviem vērojumiem un personīgu pieredzi.

"Verneres darba instrumenti – ķermenis un seksualitāte – šajos darbos vispirms atgūst tiem atņemto šķīstumu. Tā viņai nav tēma, bet gan darba valoda – godīga, nekautrīga, arhetipiski dziļa, neērta un tāpēc iespaidīga. Ķermenis viņai ir kā ideju materiāls, kā domāšanas lauks, kura centrā ir pati dzīvība un tās instinkti – dzīvot pilnasinīgi, tiekties pēc piepildījuma, baudas, sapratnes, aizrautības un intereses. Un darbi tiešām ir aizraujoši, krāšņi, ar spilgtu stilu, kuru grūti piesiet konkrētam laikam – līdzīgi kā, piemēram, Greisai Džounsai," par izstādi raksta dzejnieks Henriks Eliass Zēgners.

Sabīne Vernere studējusi glezniecību Latvijas mākslas akadēmijā, Zagrebā un Antverpenē. Piedalījusies grupu izstādēs Francijā, Nīderlandē, Lietuvā un citviet Eiropā.

Izstāde apskatāma katru dienu no pulksten 14.00 līdz 20.00.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form