Foto: Atklāj pēdējo Artishok Biennāles 'A+B=AB14' mākslas darbu
Foto: Didzis Grodzs

Piektdien, 26. septembrī, ar Martiini (EST) darba "Skats2" atklāšanu un sarunu ar kritiķi Valtu Miķelsonu (LV) "Mūkusalas Mākslas salonā" noslēgts IV Artishok Biennāles "A+B=AB2014" desmit dienu pasākumu cikls.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tā ietvaros katru vakaru tika atklāts jauns mākslas darbs un tam veltītas desmit kritiķu releksijas. Pilnā apjomā – ar visiem biennāles laikā radītajiem mākslas darbiem un kuratoru atlasītiem kritiķu tekstiem - izstāde būs pieejama apmeklētājiem divas nedēļas - no 27. septembra līdz 11.oktobrim.

Paralēli izstāžu zālēs skatāmi arī desmit mākslas darbi no "Mūkusalas Mākslas salona" kolekcijas, kurus komentējuši biennāles kritiķi. Visi kritiķu teksti lasāmi biennāles mājas lapā.

IV Artishok Biennālē "A+B=AB2014" piedalās mākslinieki no Igaunijas: Kristi Kongi, Laura Kūska (Laura Kuusk), Jass Kaselāns (Jass Kaselaan), Martiini un Margus Tamms (Margus Tamm), no Latvijas Kristīne Alksne, Jana Briķe, Krisš Salmanis, Arturs Bērziņš, Ivars Grāvlejs. Mākslas kritiķu plejādi no Igaunijas pārstāv Tanels Randers (Tanel Rander), andreas w, Pēteris Talvistu (Peter Talvistu), Mari Kartau un Elena Šmakova, no Latvijas Maija Rudovska, Jānis Taurens, Valts Miķelsons, Pauls Bankovskis, Anna Salmane. 2014. gada AB14 kuratori ir Šelda Puķīte (LV) un Indreks Grigors (EST). Biennāles dizaina autors ir Kristians Brekte (LV).

Tags

Artishok Biennāle Ivars Grāvlejs Kristians Brekte Pauls Bankovskis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form