'Survival Kit 10.0' aicina uz ekskursiju ar Solvitu Kresi un Denisu Hanovu
Foto: DELFI

Ceturtdien, 27. septembrī, pulksten 18.00 laikmetīgās mākslas festivāls "Survival Kit 10.0", kas šogad notiek Rīgas cirka ēkā, dažas dienas pirms izstādes slēgšanas aicina doties kopīgā pastaigā pa izstādi ar vienu no festivāla kuratorēm un Latvijas Laikmetīgās mākslas centra direktori Solvitu Kresi un kultūrpētnieku Denisu Hanovu, portālu "Delfi" informē Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LLMC) pārstāve Marta Krivade.

Ekskursija ir iespēja izzinošā pastaigā uzzināt vairāk par šī gada izstādes tēmu "outlands" (ārpuszemes, svešzemes) un kuratoru redzējumu, mākslas darbiem un to māksliniekiem. Savukārt Deniss Hanovs stāsta, ka aicinās kopā meklēt "Survival Kit" versijas par Latviju kā globālo izaicinājumu telpu, kurā Citādais ir iespēja atrast dialogu ar savu identitāti, bez bailēm un tabu. Arī runāt par to, kas nemanāms, bet klātesošs. Uzdot nepatīkamus jautājumus un sadzirdēt.

Ekskursija notiks latviešu valodā. Ieeja ar festivāla biļeti. Atgādinām, ka ieeja festivālā ir no Alfrēda Kalniņa ielas. "Survival Kit 10.0" norisinās līdz 30. septembrim.

"Survival Kit" desmitais pastāvēšanas gada izstādes norisināsies divās daļās: pirmā daļa šī gada septembrī Rīgas cirka ēkā, savukārt 2019. gada maijā plānota plaša festivāla noslēguma programma un izstāde vēl neizsludinātā vietā.

Tags

Rīgas cirks Survival Kit

Comment Form