Aicina pieteikt autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai
Foto: Shutterstock

Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība aicina pieteikt autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai, informē Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Vizule.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Literatūras gada balvas piešķirs par labāko 2015.gadā publicēto literāro darbu Latvijas rakstniecībā vairākās nominācijās - "Labākais dzejas darbs", "Labākais prozas darbs", "Labākais Latvijas autora oriģinālliteratūras darbs bērniem", "Labākais ārvalstu literatūras tulkojums latviešu valodā" un "Spilgtākā debija literatūrā".

Tiek gaidīti pieteikumi arī nominācijā "Mūža ieguldījums Latvijas rakstniecībā".

Pieteikumi balvai jāiesniedz Latvijas Rakstnieku savienībā - Rīgā, Lāčplēša ielā 48/50 -12, darba dienās no plkst. 11 līdz 15 līdz 2016. gada 1. februārim, iepriekš piesakoties pa tālruni 26 407 382 vai 67 555 180, vai sazinoties pa e-pastu "laligaba@gmail.com".

Pieteikumi iesniedzami brīvā rakstiskā formā, pievienojot divus darba izdevuma eksemplārus.

Ar Latvijas literatūras gada balvas nolikumu var iepazīties mājaslapā "www.laligaba.lv", "www.rakstnieciba.lv" un "www.ventspilshouse.lv".

Latvijas Literatūras gada balva ir nozīmīgākais profesionālais novērtējums Latvijas literatūrā, kas ikgadēji izvērtē kalendārā gada laikā iznākušos literatūras darbus, apbalvojot un aktualizējot spilgtākos sasniegumus literatūrā. Darbu izvērtēšanu veic deviņu nozares profesionāļu pārstāvēta ekspertu komisija.

Tags

Kultūras ministrija Latvijas Literatūras gada balva
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form