Foto: Lasītāji, izdevēji un rakstnieki pulcējas ikgadējā Grāmatu izstādē
Foto: DELFI

Šajā nedēļas nogalē izstāžu kompleksā Ķīpsalā notiek ikgadējā Latvijas Grāmatu izstāde, pulcējot gan kaismīgus un zinošus lasītājus, gan izdevējus un dažādus autorus. Paralēli grāmatu tirdzniecībai notiek dažādas prezentācijas, lasījumi un tikšanās ar auditoriju. Portāls "Delfi" izstādē viesojās tās otrajā dienā – 25. februārī.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Par svešvalodās tulkotajiem latviešu rakstnieku darbiem klātesošajiem pastāstīja Latvijas Rakstnieku savienības priekšsēdētājs Arno Jundze, bet ar priekšlasījumiem uzstājās dažādu paaudžu dzejnieki un atdzejotāji, viņu vidū arī pērnā gada jubilārs Knuts Skujenieks.

Kupli apmeklēta bija rakstnieka Riharda Bargā jaunās grāmatas “Plikie rukši” prezentācijā, kurā tika runāts un diskutēts par provokācijām un to nozīmi literatūrā. Ar saviem jaunākajiem romāniem sērijā “Mēs. Latvija. XX gadsimts” iepazīstināja rakstniece Inga Ābele un Andra Manfelde. Savukārt mājīgajā Rakstnieka viesistabā viesojās dažādi autori, kā arī mūziķi.

Latvijas Grāmatu izstāde turpinās arī svētdien, 26. februārī. Plašāk par programmu – izstādes mājaslapā.

Tags

Latvijas Grāmatu izstāde
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form