Izdots Ivetas Šimkus dzejas krājums 'pēc tam'
Foto: Mansards

Apgāds "Mansards" laidis klajā Ivetas Šimkus otro dzejas krājumu "pēc tam", portālu "Delfi" informē apgāda pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Krājumā apkopotie dzejoļi ir rūpīgi atlasīti, pilnasinīgi un precīzi noskaņoti sniedz dzīvesgudras un reizē – tekstā jaunas – autores nesteidzīgo, blīvo un gaišo refleksiju dzejas formā," raksta izdevēji.

Iveta Šimkus (1964) kopš 1999. gada regulāri publicējusi dzeju, kā arī stāstus kultūras presē. Pirmais dzejoļu krājums "Prombūtne" iznācis 2007. gadā.

Dzejas krājuma redaktore Ingmāra Balode ar krājumu iepazīstina, sakot: "Tie paši vārdi, kas visiem ir doti, bet ko dažiem lemts ieraudzīt un savienot poētiskā tekstā – lakoniskā, emociju, lietu, reāliju (piemēram, Rīgas, Maskavas priekšpilsētas) pagātni vērojošā, tagadnē elpojošā un nākotnes mirklī virzītā.. – tāds ir šīs autores piedāvātais dzejas tekstu kopums."

Ikdienā Iveta Šimkus ir filozofe, skolotāja un talantīgo pianistu Vestarda un Aurēlijas Šimkus mamma. Beigusi arī Rakstnieku savienības un Latvijas Universitātes rīkotos Rakstniecības teorijas un prakses kursus, Jāņa Rokpeļņa dzejas meistardarbnīcu.

Apgāds "Mansards" aicina uz grāmatas atvēršanas notikumu pirmdien, 12. septembrī plkst. 18.00 Ojāra Vācieša muzejā. Pasākumā piedalīsies dzejniece Iveta Šimkus un pianiste Aurēlija Šimkus. Pasākums iekļauts "Dzejas dienu 2016" programmā .

Tags

Dzejas dienas Iveta Šimkus Jaunākās grāmatas Vestards Šimkus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form