Iznācis Liānas Langas dzejoļu krājums 'Velēnu kleita'
Foto: Publicitātes foto

Izdevniecība "Neputns" laidusi klajā Liānas Langas piekto dzejoļu krājumu "Velēnu kleita", kura redaktors ir Jānis Rokpelnis, savukārt dizainu veidojusi Anna Aizsilniece.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Krājumā "Velēnu kleita" lasāmi gan tādi dzejoļi, kas rakstīti tradicionālu pantmēru formā, gan arī tādi, kuros tiek attīstīti jauni satura un formas meklējumi. Risinātas poēzijai raksturīgās mūžīgās tēmas – dzīves un nāves attiecības, ikdienišķās realitātes tvērumus paceļot metafiziskā līmenī. Dzejolī "Saruna" lasītājiem piedāvāta dzejprozas žanrā reti sastopama forma – saruna par eksistenciālām tēmām, atspoguļota kā divu sarunu biedru saziņa ar īsziņām. Savukārt "peršās Lielajam Nekam" galvenokārt izcelta cilvēka un dabas saskarsmes nozīmība, tās sniegtā pieredze un spēks piedzīvot atklāsmes par visa pastāvošā vienotību smalkā, visuresošā kosmiskā tīklojumā, meklējot cilvēka vietu tajā. Dzejoļu krājums veidots trīs daļās, noslēgumā veltījumi laikabiedriem," krājumu raksturo autore.

Iepriekšējais Liānas Langas dzejoļu krājums "Vilkogas" nāca klajā pirms astoņiem gadiem. Dzejniece par līdz šim izdotajiem krājumiem saņēmusi Dzejas dienu balvu (1998, 2006), Literatūras gada balvu (2001, 2010) un "Dienas" Gada balvu kultūrā (2010).

Tags

Liāna Langa Neputns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form