Iznāk 'Troņu spēles' sāgas turpinājums 'Zobenu vētra'
Foto: Publicitātes attēli

Izdevniecība "White Book" laidusi klajā Džordža R. R. Mārtina romāna "Troņu spēle" trešā turpinājuma "Dziesma par ledu un uguni" pirmo daļu ar nosaukumu "Zobenu vētra". Grāmatā lasītāju kā allaž pārsteigs karaļu spozme un zaudētāju posts, vilkači, asinis un pārdrošas seksa ainas, sola izdevēji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Dziesma par ledu un uguni" ieved neprātīgi pārbagātas fantāzijas pasaulē. Autors, par pamatu ņemot Sarkanās un Baltās rozes karu vēlīno viduslaiku Anglijā, ir radījis pats savu valstību – dzīvu, bagātu, valdzinošu un vienlaikus baisu, ka tā apbūrusi visu mūsdienu pasauli. Grāmata nopērkama gan drukātā, gan elektroniskā formātā. To iespējams iegādāties ne tikai grāmatnīcās visā Latvijā, bet arī izdevniecības interneta veikalā un elektronisko grāmatu veikalā www.e-gramatas.lv, kā arī iBookstore.

Šajā sāgad turpinājumā viens no pieciem pretendentiem uz troni ir gājis bojā, taču kari turpinās. Sabiedrotie apvienojas un šķiras, tikai Džofrejs vēl arvien sēž Dzelzs tronī un turpina valdīt pār septiņām valstībām. Viņa sīvākais sāncensis valdnieks Staniss ir cietis sakāvi. Jaunais Robs valda pār ziemeļiem, bet cauri asinīm slacītām ārēm tuvojas trimdas karaliene Dinerīsa – trīs vienīgo dzīvo pūķu pavēlniece. Visi gatavojas izšķirošajai cīņai, bet situāciju vēl vairāk nokaitē mežoņu armijas pārdabisku dzīvo miroņu pavadībā. Kamēr vien pāri septiņām valstībām nebūs brāzusies zobenu vētra, neviens nevarēs atvilkt elpu.

"Patīkama aizmiršanās no tehnoloģiju pārņemtajām mūsdienām, iegrimstot barbariskā bruņinieku, pūķu un kaislību pasaulē...," tā par "Troņu spēles" grāmtaām teic mūziķis Kārlis Būmeisters (Kaža).

Tags

Kārlis Būmeisters
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form